Respawn.pl

Izako Boars w mocno przetasowanym składzie rozpoczyna zmagania w EDC 4; Dzisiaj także kolejne polskie derby!

Autor: Michał Maćkowski

Weekend praktycznie czas zacząć, jednak polskie drużyny mają jeszcze przed sobą kilka zadań do wykonania. Dzisiaj w akcji zobaczymy Izako Boars, które w mocno przetasowanym składzie rozpoczyna zmagania w czwartym sezonie EDC. To jednak nie koniec, bowiem o ostatnie miejsce w kolejnym etapie SSS powalczą między sobą gracze Honoris i Wisły All in! Games Kraków. 

Piątek rozpoczniemy z Izako Boars, które mocno namieszało w składzie na dzisiejsze starcie z Entropiq w ramach startującego czwartego sezonu European Development Championship. Przed dzikami trudne zadanie, patrząc szczególnie na ich dzisiejszy skład, w którym zagrają Hyper, STOMP, TOAO, byali oraz destroj. Mało kto spodziewał się takiej mieszanki w IB, jednak z pewnością przed Polakami twardy orzech do zgryzienia w postaci Entropiq, które aktualnie jest 15 drużyną świata.

To jednak nie koniec, bowiem jeszcze dzisiaj o drugie miejsce w polskiej grupie w ramach kwalifikacji do Spring Sweet Spring powalczą gracze Honoris i Wisły All in! Games Kraków. Dwa dni temu jako pierwsi awans zapewnili sobie gracze Anonymo, a dzisiaj do rozdania został wyłącznie jeden slot. Kto go zdobędzie? Tego dowiemy się już za kilka godzin!

Harmonogram na dziś

  • Izako Boars vs Entropiq – 12:00 (BO1, transmisja)
  • Honoris vs Wisła All in! Games Kraków – 15:00 (BO3, transmisja)