Respawn.pl

Izako Boars walczy o utrzymanie w czwartym sezonie EDC

Autor: Michał Maćkowski
Izako Boars

Tylko jedno spotkanie z udziałem polskiego zespołu obejrzymy w dzisiejszą sobotę. Do gry wkroczą ponownie zawodnicy Izako Boars, którzy w mocno mieszanym składzie powalczą o utrzymanie w czwartym sezonie European Development Championship. 

Izako Boars przechodzi spore roszady w składzie, co widzimy gołym okiem. Wczoraj dziki rozpoczęły swoją przygodę w czwartym sezonie European Development Championship w mocno zmienionym składzie. Wczoraj w akcji oglądaliśmy byaliego, TOAO, STOMPA, Hypera oraz destroja. Niestety na start nie udało się pokonać piętnastej drużyny na świecie – Entropiq, która zapewniła sobie już awans do fazy pucharowej.

Dzisiaj Izako Boars powalczy o utrzymanie w całym turnieju. Rywalami Polaków będą zawodnicy Young Ninjas, którzy wczoraj przegrali z Team Fiend. Jeżeli dzikom uda się wyeliminować akademię Ninjas in Pyjamas, to w decydującym meczu o awans zmierzą się z bułgarskim Fiend. Tym razem w składzie IB zamiast Bartosza “Hypera” Wolnego obejrzymy Michał “mono” Gabszewicza

Spotkanie Izako Boars zaplanowane jest na godzinę 12:00 i rozegrane zostanie w systemie BO3. Transmisję z tego pojedynku z komentarzem w języku polskim możecie oglądać tutaj.