Respawn.pl

Izako Boars wystąpi na PGE Narodowym! Dziki pierwszym uczestnikiem Meet Pointu

Autor: Krystian Terpiński

Wielkimi krokami zbliża się zapowiadany już przez nas Meet Point 2019 na PGE Narodowym w Warszawie. Organizatorzy wydarzenia pokusili się o odsłonięcie pierwszych kart i zaprezentowanie nam pierwszej drużyny, która powalczy w turnieju CS:GO.

Tegoroczna odsłona turnieju CS:GO rozgrywanego w ramach Meet Pointu będzie miała wyjątkowy charakter. Po raz pierwszy organizatorzy zdecydowali się bowiem na połączenie swoich flagowych projektów i właśnie podczas święta esportu i fantastyki na PGE Narodowym rozegrane zostaną kwalifikacje offline do Games Clash Masters. Eliminacje wyłonią najlepszą polską drużynę, która już pod koniec wakacji stanie oko w oko z renomowanymi przeciwnikami w walce o lwią część z puli 100 000 dolarów.

Pierwszym ogłoszonym zespołem zostało Izako Boars. Piotr “nawrot” Nawrocki i spółka zameldują się na PGE Narodowy i spróbują poprawić swój wynik sprzed roku, gdy udało im się dotrzeć do ćwierćfinału imprezy.

Meet Point 2019 odbędzie się między 23, a 26 maja. Bilety na to wydarzenie oraz dodatkowe informacje można uzyskać na stronie organizatora: http://www.meetpoint.waw.pl/.