Respawn.pl

Izako Boars zmierzy się dziś ze Sprout w ramach ESEA Premier

Autor: Krzysztof Sarna

Izako Boars w bieżących rozgrywkach ESEA Premier nie radzi sobie dobrze. Zespół z Polski na razie nie może się pochwalić dobrym bilansem, ale dziś natrafi się szansa na jego poprawienie.

Reprezentanci Izako Boars zmierzą się dziś ze Sprout. Podopieczni Bartosza “Hypera” Wolnego jak na razie nie rozgrywają dobrych zawodów w 37. sezonie ESEA Premier. Polacy po trzech rozegranych starciach, które okazały się przegrane, zamykają tabelę grupy B.

Pocieszeniem jednak jest to, że zespół z Niemiec, z którym dziś zmierzą się “Dziki” zajmuje ósme miejsce i z dwóch spotkań nie wygrał jeszcze ani jednego. Denis “denis” Howell i spółka ulegli jednak mocnym formacjom, bo mówimy tu przecież o Sinners i Endpoint. Jeśli mówimy natomiast o IB, to ekipa z Polski przegrała z Movistar Riders oraz x-kom AGO. Z kolei potyczka z GamerLegion została poddana ze względu na rozgrywki w Polskiej Lidze Esportowej. 

Różnica dzieląca te drużyny w światowym rankingu HLTV wydaje się mimo wszystko znacząca. Kiedy zawodnicy Niclasa “enkay J” Krumhorna zajmują 32. pozycję i jednocześnie pukają do grona najlepszej trzydziestki, tak Izako Boars jest dopiero na 59. miejscu. Obie formacje miały okazję ze sobą dotychczas rywalizować raz, ale rozgrywka ta miała miejsce trochę czasu temu, bo 2 lutego. Zawody okazały się zwycięskie przez Daniela “STOMPA” Płomińskiego i jego kolegów, którzy wygrali 2:0 w pierwszej edycji Snow Sweet Snow.

19:00 | Izako Boars vs. Sprout – BO3 [Transmisja]