Respawn.pl

Jak dostać bonusy na start Ultimate Team w EA FC 24?

Autor: Maks Bartosik
EA FC 24

Jak w łatwy sposób dostać bonusy na start trybu Ultimate Team w EA FC 24? Wystarczy grać w FIFA 23! Zaraz wyjaśnimy wszystko co i jak!

Do premiery EA Sports FC 24 zostało już niecałe 20 dni, więc można powoli zaczynać myśleć o trybie Ultimate Team w nowej grze od EA. A w tym na pewno przyda się dobry start, w czym mogą pomóc odpowiednie bonusy, które możemy otrzymać za granie w FIFA 23 Ultimate Team. Właśnie wystartował event Okres Przygotowawczy, w którym za wykonywanie różnych wyzwań możemy zagwarantować sobie kilka bonusów na start EA Sports FC 24!

Bonusy na start EA FC 24!

Przez najbliższe trzy tygodnie granie w FIFA 23 będzie się opłacało. I to serio, bowiem wśród wspomnianych bonusów są nie tylko punkty doświadczenia i piłkarze na wypożyczenie, ale też i różne paczki, które na start mogą dać nam solidnych zawodników do budowy składu.

Na ten moment w grze dostępne są m.in. wyzwania codziennego logowania, gdzie za wykonywanie codziennych SBC otrzymamy paczki i punkty doświadczenia, a do tego pojawiła się grupa wyzwań “Nowa Era“. Ta polega na wykonywaniu SBC o tej samej nazwie, a w nagrodę za wykonanie takich pięciu otrzymamy 2 paczki rzadkich złotych piłkarzy, paczkę z Bohaterem FUT na wypożyczenie oraz premie do monet. Wszystko rzecz jasna do EA Sports FC 24.

Okres przygotowawczy w FIFA 23 Ultimate Team potrwa przez trzy tygodnie, a wszystkie nagrody do EA Sports FC 24 zostaną przyznane do 12 października 2023 roku.