Respawn.pl

Jak grać na Nintendo Switch na telewizorze za pomocą Natec Fowler 2?

Autor: Michał Maćkowski

Chcesz wiedzieć, jak grać na Nintendo Switch na telewizorze? To dobrze się składa, ponieważ Natec Fowler 2 pozwala nam na to. O szczegółach dokładnie piszemy niżej, gdzie dokładnie to omawiamy krok po kroku.

Nintendo Switch na TV lub monitorze

Nintendo Switch to wszechstronna konsola, która oferuje szeroki wybór gier dla każdego. Można zagrać w popularne tytuły takie jak “The Legend of Zelda: Breath of the Wild”, gdzie gracze eksplorują otwarty świat pełen przygód i zagadek. Inną interesującą propozycją jest “Animal Crossing: New Horizons”, gdzie można zbudować własną wyspę i nawiązać przyjaźnie z sympatycznymi mieszkańcami. 

fowler 2 switch

Dla fanów gier sportowych polecamy “Mario Kart 8 Deluxe”, który pozwala ścigać się z innymi graczami w wesołych wyścigach pełnych przeszkód i power-upów. Oczywiście, nie można zapomnieć o “Super Smash Bros. Ultimate”, w którym gracze mogą rywalizować ze sobą, kontrolując ulubionych bohaterów z różnych serii gier. Tak się składa, że Nintendo Switch można podłączyć do TV lub monitora i nie trzeba do tego stosować docka dołączonego do zestawu – może go zastąpić Natec Fowler 2. Więcej o tym piszemy niżej!

Jak podłączyć Nintendo Switch do TV lub monitora bez stacji dokującej?

Aby podłączyć Nintendo Switch do telewizora lub monitora bez stacji dokującej nie musisz się specjalnie głowić. Wystarczy, że posiadasz Natec Fowler 2, czyli multiport z opcją podłączenia HDMI. Nie każdy multiport posiada możliwość strumieniowana rozgrywki ze Switcha na zewnętrzny ekran, ale akurat Natec Fowler 2 jest do tego przystosowany.

Materiał powstał przy współpracy z marką Natec