Respawn.pl

Jak odebrać darmową paczkę Amazon Prime w FIFA 23 podczas promocji Urodziny FUT?

Autor: Maks Bartosik
FIFA 23 Amazon Prime

W FIFA 23 Ultimate Team trwa obecnie promocja Urodziny FUT. Jednocześnie dzięki Amazon Prime możemy zdobyć specjalną paczkę z dodatkową zawartością do trybu FUT. Jak ją zdobyć za darmo?

Czternaste urodziny trybu Ultimate Team przyniosły ze sobą kilka ciekawych kart dostępnych do trafienia w paczkach. O nich możecie przeczytać w tym tekście, a teraz skupimy się na tym jak praktycznie za darmo zdobyć specjalną paczkę w której możemy trafić kartę Urodziny FUT. Wszystko dzięki Amazon Prime Gaming FIFA 23, które pozwala nam co miesiąc odebrać specjalną zawartość do naszej ukochanej gry.

Amazon Prime FIFA 23 – co zawiera pakiet numer 6?

W szóstym zestawie Amazon Prime FIFA 23 znajdziemy przede wszystkim siedmiu rzadkich złotych piłkarzy oraz 2 wybory piłkarzy z oceną 82+. Do tego w paczce otrzymamy Kevina De Bruyne na 25 meczowe wypożyczenie oraz 12 kart jednorazowych. Całość jest oczywiście niewymienna.

Amazon prime FIFA 23

Fot. Amazon Prime

Krok 1 – założenie konta Amazon i Twitch oraz połączenie konta Twitch i EA

Do wszystkiego będziemy potrzebować konta Amazon i konta Twitch. Gdy już je posiadamy, to kolejnym krokiem jest połączenie konta na Twitchu z kontem EA. Można zrobić to na tej stronie.

Krok 2 – Amazon prime

Po połączeniu kont Amazon i EA, przechodzimy do kolejnej czynności. Jest nią aktywowanie subskrypcji Amazon Prime. Jeśli dopiero zaczynacie swoją przygodę z Amazon, to możecie skorzystać z darmowego okresu próbnego na miesiąc. Natomiast jeśli już w przeszłości korzystaliście z Amazon Prime, to musicie wykupić subskrypcję, którą możecie w każdym momencie anulować i odzyskać swoje pieniądze. Aktywować subskrypcję Amazon Prime możecie na tej stronie.

amzn medium

Krok 3 – Odebranie specjalnej zawartości Prime Gaming

Po aktywowaniu subskrypcji zostały nam już tylko dwie czynności. Pierwszą z nich jest przejście na stronę Prime Gaming i wybranie zakładki FIFA 23, gdzie będziemy mogli odebrać swoją nagrodę. To właśnie tam czeka na nas Pakiet Prime Gaming nr 6. By go odebrać, wystarczy nacisnąć “Zdobądź zawartość w grze” i potwierdzić odbiór nagrody.

Amazon prime FIFA 23

Fot. Amazon Prime

Krok 4 – Wejście do FIFA 23 Ultimate Team i odebranie paczki Amazon Prime FIFA 23

Teraz został nam już tylko jeden krok. Wystarczy wejść do trybu Ultimate Team z poziomu konsoli i naszym oczom ujrzy się komunikat, mówiący o tym że w sklepie znajduje się nasza paczka Amazon Prime. Wtedy wystarczy już tylko wejść do sklepu i ją otworzyć, licząc na trafienie jak najlepszych kart.

Zdjęcie

Szósty pakiet Amazon Prime Gaming FIFA 23 można odebrać do 20 kwietnia 2023 roku.