Respawn.pl

Jak sprawdzić, czy w Twoim meczu był cheater?

Autor: Michał Maćkowski
Valve

Zawsze wielu z nas interesowało czy cheater, którego spotkaliśmy w meczu otrzymał później bana. Teraz dzięki Leetify możemy śledzić naszą historię meczów i dowiedzieć się, czy w naszym spotkaniu faktycznie był oszust i czy został już ukarany.

CS:GO nie radzi sobie najlepiej z cheaterami i każdy z nas dobrze o tym wie. Jednak jest to często nieuczciwa i trudna walka, z którą deweloperzy nie potrafią sobie poradzić. Gracze często, kiedy spotykają prawdopodobnego cheatera,  szczególnie mowa tutaj o trybie rankingowym w późniejszym czasie nie wiedzą, czy oszust otrzymał bana. Do tej pory nie mieliśmy za bardzo jak tego śledzić w trybie turniejowy, lecz z pomocą do graczy przyszło Leetify, które udostępniło narzędzie umożliwiające śledzenie swojej historii meczów.

Przeczytaj więcej – Jak wygląda polska społeczność CS:GO na tle świata? Nasz kraj wśród ścisłej czołówki!

Dla samego użytkownika wszystko jest bardzo proste, bowiem wystarczy zalogować się na Leetify (osobiście zrobiłem to za pośrednictwem Faceita). Jeżeli chcecie śledzić swoją historię spotkań z wcześniej wymienionej platformy jest to najlepszy sposób. Natomiast w przypadku trybu rankingowego najlepiej na platformie założyć konto, połączyć je ze Steamem i platformie udostępnić swoją historię meczów. Wszystko dokładnie i prosto ukazane jest na stronie.

Po dodaniu Steama do naszego konta na Leetify, wystarczy chwilę poczekać i kliknąć po lewej stronie zakładkę matches. Tam znajdziecie Wasze rozegrane mecze i dowiecie się, czy w pojedynku, który rozegraliście przykładowo miesiąc temu znajdował się cheater. Jeżeli faktycznie jeden z graczy oszukiwał i otrzymał bana, to obok nazwy mapy pojawi się BAN. Co ciekawe możecie zobaczyć, kto otrzymał blokadę. Wystarczy, że wejdziecie w szczegóły tego meczu. Pamiętajcie, że nie od razu dowiecie się wszystkiego, bo system VAC dopiero po kilku tygodniach, albo nawet miesiącach może nałożyć na gracza blokadę.

leetify

ban