Respawn.pl

Jak wygląda mapa Italy w Counter-Strike 2? [Galeria zdjęć]

Autor: Michał Maćkowski

Valve dodało kolejną, dosyć niespodziewaną mapę w Counter-Strike 2. Tym razem padło na słoneczne Włochy, znane między innymi za czasów CS’a 1.6. Przywitajcie mapę Italy. 

Italy nową mapą w Counter-Strike 2 – Zobacz jak wygląda

Kolejna aktualizacja przyniosła nową mapę, którą testować mogą gracze posiadający dostęp do bety. Znana z poprzednich wersji Counter-Strike, słoneczna Italy zawitała do CS’a 2 i nie ma co ukrywać, jest to pewne zaskoczenie. Gracze spodziewali się bowiem Inferno, które ma przejść zmiany w stosunku do aktualnej znanej nam wersji.

Valve zdecydowało się dodać mapę Italy, nie wiemy jednak, czy stoją za tym jakieś specjalne pomysły. Mapa ulokowana we włoskich alejkach zastąpiła Anubisa i Ancient, czyli dwie mapy z puli turniejowej. Nie wiemy jednak, czy jest to po prostu chęć odświeżenia na pewną chwilę rozgrywki graczom, czy być może Italy kiedyś zawita do trybu turniejowego i na profesjonalne turnieje.

Galeria zdjęć z nowej mapy CS2

Italy Counter-Strike 2

fot. Twitter/ThourCS

Italy cs 2

fot. Twitter/MaximsTweets

Valve postanowiło uczcić starszą wersję mapy. Dlatego w jednym z pokoju na nowym Italy znajdziemy obraz, przedstawiający stary spawn antyterrorystów.

cs2 italy 2

fot. Twitter/@AstraliCS

Italy Counter-Strike 2

fot. Twitter/@AstraliCS

Italy Counter-Strike 2

fot. Twitter/@AstraliCS