Respawn.pl

Jak wyglądają Mapy w Counter-Strike 2? GALERIA ZDJĘĆ

Autor: Michał Maćkowski
Mapy Counter-Strike 2

Mapy Counter-Strike 2 przeszły ogromne zmiany, a to wszystko dzięki Source 2. Trzeba przyznać, że Valve włożyło mnóstwo pracy w odświeżenie map, które już niedługo będą cieszyć oko wszystkich graczy.

Mapy w Counter-Strike 2 zapowiadają się genialnie pod wieloma względami. Valve bardzo przyłożyło się do ich renowacji, a dodanie do tego nowego silnika powoduje, że zmiany naprawdę cieszą. Przed graczami, którzy otrzymali betę teraz wielogodzinne testy Dusta 2, a już niedługo najprawdopodobniej innych znanych nam bardzo dobrze map.

Mapy Counter-Strike 2 – co się zmieniło? 

Valve na swojej oficjalnej stronie napisało, że mapy zostały w pełni przebudowane od podstaw z użyciem nowych narzędzi i funkcji renderowania, jakie daje silnik Source 2. To właśnie dzięki zmianie silnika, producent gry otrzymał zdecydowanie więcej możliwości, które będą systematycznie wprowadzane. Jednak dużą rolę na mapach będzie odgrywać oświetlenie oraz fizyka tworząca realistyczne materiały i odbicia. Dzięki Source 2 mapy w Counter-Strike 2 będą bardziej realistyczne, ładniejsze i ciekawsze dla graczy.

Nie tylko podstawowe mapy zostały przebudowane.

Trzeba przyznać, że Valve bardzo mocno skupiło się na odnowieniu map nie tylko tych najpopularniejszych. Renowację otrzymało także między innymi Italy. Włoskie miasteczko z wieloma alejkami na nowym silniku wygląda przepięknie i zdecydowanie będzie częściej grana przez graczy.

italyJak wyglądają mapy w Counter-Strike 2?

Valve w prezentacji map w Counter-Strike 2 przedstawiło trzy popularne plansze: Dust2, Ovperpass oraz Nuke. Lokacje można porównać między nową wersją gry, a CS:GO. Już na pierwszy rzut oka widoczne są zmiany oświetlenia i jakości tekstur, co z pewnością będzie urozmaicać rozgrywkę. Poniżej znajdziecie galeria map, w tym między innymi Mirage, Lake czy Nuke.

LAKE

lake

TRAIN

Mapy Counter-Strike 2

CANALS

canalsSHORTDUST

shortdust

MIRAGE

a mirageb irageokno miragepalace miragwe

BAGAGGE

BAGAGGE

DUST 2

Counter-Strike 2, Dust2dust 2 1Counter-Strike 2, Dust2 CS2

INFERNO

Counter-Strike 2, Infernoapssy infernoCounter-Strike 2, Infernobanan inferno

NUKE

Bombsite A na Nuke w Counter-Strike 2b nukedgaraz nukerampa nuke

OFFICE

OFFICE

OVERPASS

Mapy Counter-Strike 2, Overpassb overbalony overMapy Counter-Strike 2, Overpass

Wszystkie zdjęcia pochodzą z Twittera użytkownika Aquarius. 

Wszystkie informacje o Counter-Strike 2 znajdziecie w naszej specjalnej zakładce