Respawn.pl

Jaki pad do EA Sports FC 24? Sprawdzamy co proponuje Genesis na premierę nowej gry od EA!

Autor: Maks Bartosik

Jaki pad do gier wybrać? Na którym najlepiej będzie nam się strzelać piękne bramki w EA Sports FC 24? Zaraz to sprawdzimy!

Do premiery EA Sports FC 24 pozostało już zaledwie kilka dni, więc to ostatni dzwonek, by sprawdzić, czy aby na pewno nasze kontrolery są dobrej formie. A nawet jeśli są, to znając realia trybu FUT Champions, lepiej zawsze zaopatrzyć się w dodatkowego pada, bo nigdy nie wiadomo jak skończą poprzednie.

Pady od Genesis idealne do EA Sports FC 24

Z pomocą przychodzi nam znana i lubiana marka Genesis, która w swoim arsenale ma naprawdę szeroką gamę produktów dla graczy, a wśród nich są także kontrolery. Genesis w swojej ofercie posiada całą serię takowych o dumnej nazwie Mangan. Znajdziemy w niej aż pięć padów, które za chwilę Wam przybliżymy w kontekście EA Sports FC 24.

Mangan 200

Najtańszy, ale też najbardziej kolorowy pad z serii ManganMangan 200. Znajdziemy w nim aż piętnaście przycisków funkcyjnych, w tym przycisk Turbo. Kolorytu dodaje wykorzystanie częściowo przezroczystej, czerwonej powłoki, pod którą umieszczono symbole, które nadają urządzeniu futurystycznego charakteru, a to wszystko uzupełniają gumowe powłoki po bokach pada. Mangan 200 działa na zasadzie podłączenia USB, do czego służy kabel mający aż 180 cm! To idealny wybór, jeśli poszukujecie taniego pada, na którym zagracie w EA Sports FC 24 na komputerze.

EA Sports FC 24 pad genesis

Fot. Genesis

Mangan P58

Mangan P58 to z kolei pad, który nie ma futurystycznego wyglądu, ale za to daje nam więcej opcji do rozgrywki. Znajdziemy w nim mniej przycisków, bo dwanaście, ale za to możemy go podłączyć także do konsoli Playstation. Pomaga w tym opcja pozwalająca nam przełączać pomiędzy Xinput i DirectInput. Mangan P58 podobnie jak dwusetka, działa tylko na USB.

Mangan P58 EA Sports FC 24 pad genesis

Fot. Genesis

Mangan PV58

Jeśli jednak zależy wam na bezprzewodowym kontrolerze do EA Sports FC 24, to tu z pomocą przychodzi Mangan PV58, czyli bezprzewodowy brat Mangan P58. Pad ten pozwala nam grać będąc nawet 10 metrów od konsoli czy komputera, a to wszystko dzięki połączeniu bezprzewodowym 2.4 GHz. Za te odpowiada specjalny adapter, który uwolni nas od okablowania i pozwoli rozsiąść się wygodnie na kanapie i rozkoszować się rozgrywką. A pomoże w tym solidna bateria litowo-jonowa o pojemności 600 mAh, która zapewni nam kilka dobrych godzin gry.

Mangan PV58 EA Sports FC 24 pad genesis

Fot. Genesis

Mangan P65 i Mangan PV65

Genesis ma także w swojej ofercie dwa pady z serii Mangan P65 – jeden z połączeniem przewodowym, drugi z bezprzewodowym. Producent nie bawił się w kombinacje z wyglądem kontrolerów i postawił na klasyczną budowę, a swoje skupienie przeniósł na jakość urządzenia. Mangan P65 charakteryzuje się dwunastoma przyciskami i dwoma joystickami, a w przypadku wymagającej rozgrywki w utrzymaniu kontrolera pomoże nam gumowana powierzchnia, która zapewni pewny chwyt.

EA Sports FC 24 pad genesis czarny

Fot. Genesis

Mangan PV65 EA Sports FC 24 pad genesis

Fot. Genesis

Genesis w swojej ofercie ma naprawdę szeroki wybór padów do gier i każdy gracz znajdzie tam coś dla siebie. Tak więc jeśli szukacie przystępnego cenowo kontrolera, który pozwoli Wam dobrze bawić się na premierę EA Sports FC 24, to warto zajrzeć na stronę Genesis i wybrać odpowiedni dla Waszych potrzeb kontroler.

Materiał powstał przy współpracy z marką Genesis, oficjalnym partnerem serwisu Respawn.pl