Respawn.pl

Jakie gry najbardziej interesowały użytkowników Pornhub? Raport znanej strony dla dorosłych zaskakuje!

Autor: Maks Bartosik

Jak co roku serwis Pornhub opublikował swój raport za kończący się rok. Które gry i postacie z gier były najczęściej wyszukiwane przez użytkowników?

Grudzień to miesiąc podsumowań w praktycznie każdej branży. Nie inaczej jest zresztą w branży filmów dla dorosłych. Znana wszystkim strona Pornhub opublikowała raport za mijający rok 2022, w którym znajdziemy informacje o różnych preferencjach użytkowników, w tym tych związanych z grami.

Najczęściej wyszukiwane gry

Jak się okazało, w kwestii najczęściej wyszukiwanych gier nie za dużo zmieniło się w porównaniu z ubiegłym rokiem. Na czele w dalszym ciągu jest Fortnite, a tuż za nim Overwatch, który przegonił Minecraft. Legendarną kwadratową grę przegonił także Genshin Impact, który zaliczył awans aż o sześć pozycji.

Po za podium znalazły się takie produkcje jak Pokemon, Cyberpunk (awans o 12 pozycji), Summertime Saga (awans o 18 miejsc), League Of Legends i Valorant, który awansował aż o 21 pozycji!

pornhub insights 2022 year in review most searched video games

Z kolei jeśli chodzi o najczęściej wyszukiwane postacie, to tutaj pojawił się nowy lider, a właściwie liderka. Jest nią Dva z Overwatcha, która już w zeszłym roku była notowana wysoko – wtedy zajęła drugie miejsce przegrywając tylko z Larą Croft. Dva zdystansowała konkurencję, bowiem minecraftowy Jenny Mod, który uplasował się na drugim miejscu był wyszukiwany ponad 2 razy rzadziej. Podium zamyka inna postać z OverwatchWidowmaker, która nieznacznie wyprzedzia Lady Dimitrescu z Resident Evil.

Kogo wyszukiwali użytkownicy Pornhub?

pornhub insights 2022 year in review most searched game characters

Konsola niekoniecznie do gier…

Nie od dziś wiadomo, że filmy dla dorosłych to nie tylko domena komputerów i telefonów, ale też i konsol. W tym roku ponownie użytkownicy Playstation zdeklasowali konkurencję w wchodzeniu na Pornhub za pomocą swojej konsoli. Aż 73.1% spośród użytkowników którzy stronę odwiedzali na konsoli to byli gracze Playstation. Z kolei użytkownicy konsol Xbox stanowili “tylko” 25.5% ruchu generowanego przez konsolowców.

1 pornhub insights 2022 year in review tech traffic game console

Pełny raport Pornhub za rok 2022 możecie zobaczyć tutaj.