Respawn.pl

Jakie nagrody możemy zdobyć za swapy w evencie Winter Wildcards w FIFA 23?

Autor: Maks Bartosik

W FIFA Ultimate Team pojawiły się długo wyczekiwane swapy powiązane z eventem Winter Wildcards. Jakie nagrody są do zdobycia w tym roku? 

Tegoroczna promocja Winter Wildcards zaczęła się zdecydowanie później niż w zeszłym roku, co zapewne związane jest z eventem mundialowym. Niemniej jednak, formuła tej promocji niewiele zmieniła się względem ubiegłej edycji gry. Dalej możemy zdobywać żetony, które następnie możemy wymienić na różne nagrody – paczki, picki czy karty Winter Wildcards. Jednak tym razem do zdobycia jest mniej nagród niż w poprzedniej fifie, a co za tym idzie, zmniejszyła się również liczba tokenów do odblokowania – teraz będzie ich 25.

Jak zdobyć tokeny Winter Wildcards?

Żetony zimowej wymiany będzie można zdobywać poprzez różne wyzwania i SBC. Na ten moment pojawiły się dwa tokeny, z czego jeden otrzymujemy za darmo od EA, a drugi można odblokować w SBC.

Zdjęcie

1-5 tokenów

Za dwa tokeny możemy zdobyć kartę Kierana Trippiera w wersji Winter Wildcards, ocenioną na 87. Karta ta jest łudząco podobna do tej, którą Anglik otrzymał rok temu, tylko w barwach Atletico Madrid. Z kolei za trzy żetony możemy otrzymać paczkę 11×81+, a za pięć czekają na nas 3 picki z kartami 84+.

10-15 tokenów

Gdy zdobędziemy 10 tokenów, do wyboru będziemy mieli dwie opcje – paczkę z 25 kartami 83+ albo Sandro Tonaliego w wersji Winter Wildcards.

Za 15 tokenów również czekają na nas dwie nagrody. Pierwszą z nich jest paczka 85+x10, a drugą player pick z jedną z pięciu kart Winter Wildcards do wyboru. Warto wspomnieć, że w tym playerpicku do wyboru będą jedynie karty ocenione na 85+.

20 tokenów

Najlepszą możliwą nagrodą do zdobycia są 3 paczki 25×83+. By je otrzymać, trzeba będzie wymienić aż dwadzieścia żetonów. Wszystkie nagrody w wersji graficznej możecie zobaczyć poniżej.

Zdjęcie

Jaka opcja wydaje się najlepsza?

Jak na początku wspomnieliśmy, do zdobycia będzie 25 tokenów. Patrząc na to, że już wkrótce rozpocznie się event Team Of The Year, najlogiczniejszym wyborem wydają się być paczki. Można je oczywiście otworzyć od razu licząc na trafienie ciekawej karty Winter Wildcards, ale też można zostawić na czas TOTY. W takim przypadku najrozsądniej wyglądają dwie opcje – 3 paczki 25×83+ i 3 playerpicki 84+ albo paczka 10×85+ za 15 żetonów i paczka 25×83+ za 10 swapów.

Na zebranie wszystkich żetonów mamy czas do 6 stycznia.