Respawn.pl

Jakie są typy na nadchodzący 13. Sezon ESL Pro League?

Autor: Krzysztof Sarna

Już dzisiaj wracamy do rozgrywek ESL Pro League. Po przerwie zainaugurujemy 13. Sezon tychże zmagań. Z tego względu warto przyjrzeć się profesjonalnym zawodom esportowym. Jak esport, to eWinner, a więc zobaczmy, co przygotował bukmacher, a przygotował sporo!

Zawody ESL Pro League rządzą się tym, że zawsze dostarczają wielu emocji, wszak mierzą się w nich praktycznie same najlepsze ekipy. Już na samym starcie warto nakreślić, że turniej jest podzielony na cztery grupy liczące po sześć zespołów. Dziś ujrzymy trzy pojedynki ze zbioru A.

12:00 | Complexity vs. FunPlus Phoenix – BO3

Trzeba przyznać, że wydarzenie rozpocznie się stosunkowo wcześniej, bo już o godzinie 12:00. Wówczas do walki stanie Complexity i FunPlus Phoenix. Valentin „poizon” Vesilev i spółka nie mają za sobą dobrego okresu, ponieważ nie awansowali do głównego turnieju IEM Katowice z fazy Play-In, w której przegrali z NiP-em i mousesports. Z kolei FPX wraca po miesięcznej przerwie, wszak ostatni raz 19. siłę świata widzieliśmy 10 lutego. Jednak ten okres był bardzo owocny dla Asgera „Farliga” Jensena i kolegów, którzy wygrali pierwszą edycję Snow Sweet Snow. Bukmacherzy typują jednak na zwycięstwo Complexity, bowiem kurs na tę ekipę wynosi 1.54, podczas gdy na Funplus Phoenix 2.32.

1212

15:30 | Heroic vs. Renegades – BO3

Następnie dojdzie do spotkania z udziałem Heroic i Renegades. Obie formacje raczej nie są zadowolone ze swoich ostatnich występów, bo Duńczycy zaprezentowali się zdecydowanie poniżej oczekiwań na IEM Katowice 2021, gdzie uplasowali się na 9-12 miejscu. W dodatku doszło do przetasowań w składzie, w którym Johannes „b0RUP” Borup i Nikolaj „niko” Kristensen  przeszli na ławkę rezerwowych. Natomiast w ich miejsce pojawili się Rasmus „sjuush’ Beck i Ismail „refrezh” Ali. Nie można zatem wymagać nie wiadomo czego od formacji ze Skandynawii, bo czasu na wspólny trening raczej nie było dużo. Jeśli mówimy o Renegades, to „Kowboje” zajęły ten sam rezultat co Heroic, ale w fazie Play-In minionego katowickiego wydarzenia. Faworytem do zwycięstwa nadal pozostaje ekipa z Danii, na którą mnożnik wynosi 1.16, a na Australijczyków 4.60.

1 12 13 145

19:00 | BIG vs. OG – BO3

Na zakończenie poniedziałku ujrzymy prawdziwy crem de la crème. Swoje siły sprawdzą reprezentanci OG oraz BIG. Te dwie drużyny ostatnio także nie pokazywały się najlepiej, czego dowodem jest 13-16 lokacja w obu przypadkach na IEM Katowice. W dodatku w drużynie Mateusza „mantuu” Wilczewskiego miała miejsce zmiana, wskutek której Nathan „NGK” Schmitt pojawił się na ławce rezerwowych. Na ten moment w składzie pojawił się Nikolaj „niko” Kristensen. Natomiast Johannes „tabseN” Wodarz wraz z kolegami znajdują się obecnie na siódmej lokacie w światowym rankingu HLTV. Wydaje się, że to niemiecko-turecki kolektyw wygra ten mecz, ponieważ każda postawiona złotówka będzie mnożona razy 1.41. W przypadku zwycięstwa OG przelicznik wynosi 2.70.

1 22 23 24 15 1

Nie możemy także zapomnieć o nowej innowacji, którą wprowadził eWinner. Jest to coś, co na pewno każdemu przypadnie do gustu. Mowa tu o promocji „Esport bez podatku”. Tłumaczyć tu raczej niczego nie musimy, ponieważ sama nazwa już mówi, o co chodzi. Jednak aby zagrać bez dodatkowych opłat, musimy spełnić pewne warunki, a są nimi:

– Musimy posiadać minimum trzy zdarzenia na kuponie;

– Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia na naszym kuponie musi wynosić 1.20 (Cały kupon nie ma minimalnego kursu);

– Na kuponie mogą znajdować się tylko wydarzenia esportowe.

Wszystkie szczegółowe informacje na temat tej promocji znajdziecie pod tym odnośnikiem.

158371049 253925912993238 4077356157969545234 n

Przypomnijmy, że sponsorem strategicznym portalu IzakTV jest eWinner, na którym możecie obstawiać wszystkie mecze z finałów BLAST Premier, a także wiele więcej. Jeżeli zarejestrujecie się z tego linku, to otrzymacie zwrot nawet do 155 złotych za pierwszy zakład. Więcej informacji o promocji możecie znaleźć tutaj.