Respawn.pl

Strona główna » Japczan: Na Twitchu jest cenzura jak skur***yn! O zarobkach w HIGH League i FAME

Japczan: Na Twitchu jest cenzura jak skur***yn! O zarobkach w HIGH League i FAME

Autor: Krzysztof Sarna

Wczoraj miała miejsce konferencja specjalna gali FAME MMA. W jej trakcie Jakub “Japczan” Piotrowicz został ogłoszony nowym zawodnikiem najstarszej organizacji typu freak fight w Polsce. Nie mogło zabraknąć poruszenia kwestii ostatniego bana czy obecnej sytuacji na Twitchu.

2022 rok nie rozpoczął się najlepiej dla Piotrowicza, który otrzymał bana na Twitchu. Powód jak zwykle był błahy, a Japczan już na pierwszym streamie od zdjęcia blokady wyjaśnił, za co ją otrzymał. Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj.

Do tej pory mieliśmy członka ekipy Xayoo Industries mieliśmy okazję obserwować pod banderą HIGH League. Przypomnijmy, że Piotrowicz wygrał z Piotrem “Bonusem BGC” Witczakiem. Zapytany o powód przenosin do FAME-u Japczan w skrócie odpowiedział, że decyzja jest podyktowana tym, że reszta ekipy, a więc Marcin “Xayoo” Majkut czy Piotr “Popo” Węgrzyn znajduje się właśnie w organizacji ze Swarzędza. 

Przeciwnik Roberta Pasuta na nadchodzącej, trzynastej odsłonie gali zapytany o panującą cenzurę na Twitchu, a także otrzymanego bana na początku stycznia odpowiedział następującymi słowami – Nie wiem. Nic nie można powiedzieć. Ch**owo. Nikt nikomu nie chce zrobić krzywdy używając jakichś słów, które są zakazane. W ogóle słowa zakazane. “Słowa zakazane”. Cenzura jak skur***yn. Ja coś na czacie napisałem i dostałem bana jako ich partner i jeden z największych twórców w Polsce. Napisałem coś na czacie u streamerki (Kasix – przyp.red.). Wysłałem takiego pixelarta kut**a i napisałem, że to kwiatuszek dla niej, tylko że mi się źle skopiowało i dostałem bana na całego Twitcha. Jaja jak skur***yn – mówił streamer. 

Cały wywiad możecie obejrzeć i odsłuchać poniżej: