Respawn.pl

jcobbb oficjalnie nowym zawodnikiem 9INE!

Autor: Michał Maćkowski
9INE

Nie mogło być inaczej i stało się to, czego wszyscy się spodziewali. Oficjalnie barwy 9INE zasilił Jakub “jcobbb” Pietruszewski, który trenował z drużyną już od ponad tygodnia.

9INE ponownie w komplecie!

Ostatnie tygodnie nie były łatwe dla 9INE, jednak po deszczu zawsze wychodzi słońce! Polska formacja oficjalnie ponownie jest w pełnym składzie, co dla wielu było już tylko formalnością, bo zaledwie 19-letni zawodnik trenował z drużyna już od ponad tygodnia i zdążył zagrać bardzo udane kwalifikacje.

Tak o to miejsce Wiktora “mynio” Kruka w 9INE zajął Jakub “jcobbb” Pietruszewski, który oficjalnie dołączył do zespołu. 19-letni gracz w ostatnim czasie przechodził testy w polskiej formacji, a jego gra zachwyciła wielu! Nie mogło być więc inaczej i to Jakub uzupełnił skład dziewiątek. Podczas testów młody gracz zdążył zagrają z zespołem w między innymi w kwalifikacjach do BetBoom Dacha 2023, gdzie zabrakło jednego zwycięstwa, aby awansować na turniej CS2 w Dubaju.

Dołączenie jcobbb’a do 9INE przyniosło jeszcze jedną istotną zmianę w zespole. Role dowodzącego przejął Olek “hades” Miśkiewicz, który będzie się starał pogodzić dowodzenie razem z pozycją snajpera. Miejmy nadzieję, że takie rozwiązanie jakie aktualnie widzimy w zespole, przyniesie nową świeżość i jeszcze lepsze wyniki.

polish niko aka jcobbb

19-letni zawodnik został oficjalnie nowym graczem dziewiątek, a jego nowi koledzy z zespołu jak i kibice gorąco go przyjęli. Miejmy nadzieję, że ,,pierwszy normalny team”, jak to określił sam jcobbb, będzie dla niego szczęśliwy.

Aktualny skład 9INE wygląda następująco:

  • Olek “hades” Miśkiewicz
  • Kamil “KEi” Pietkun
  • Kacper “Kylar” Walukiewicz
  • Krzysztof “Goofy” Górski
  • Jakub “jcobbb” Pietruszewski
  • Piotr “nawrot” Nawrocki (trener)