Respawn.pl

Jeden z najlepszych bułgarskich graczy kompletuje skład SKADE!

Autor: Marcin Kapusta

Georgi “SHiPZ” Grigorov w końcu odnalazł nowy dom. 20-latek oficjalnie zagrzał miejsce w SKADE po przebyciu długiego okresu próbnego! 

Mimo młodego wieku, Bułgar ma już spore osiągnięcia w swoim CV. Były reprezentant Windigo i CR4ZY zwyciężył m.in. Moche XL Esports 2019 oraz WESG 2018, którego został MVP. W styczniu minionego roku cały skład CR4ZY trafił do c0ntact Gaming. Pod banderą amerykańskiej organizacji zawodnicy mocno obniżyli swoje loty, co zaowocowało licznymi roszadami kadrowymi. Niestety, ale zmiany jeszcze bardziej dobiły zespół, który nie radził sobie z europejskimi średniakami. W grudniu czara goryczy przelała się i włodarze postanowili umieścić wszystkich graczy na liście transferowej. Od tego momentu SHIPZ i spółka rozpoczęli poszukiwania ofert indywidualnych.

W trakcie wolnej agentury Georgi wspomagał SKADE w turniejach niższego szczebla rozgrywkowego. Bałkańska piątka ze zmiennikiem zdołała wygrać Domination League i ESEA Cash Cup Winter #2 oraz wspięła się na 52. miejsce w światowym rankingu HLTV. Zadowalające wyniki sprawiły, że SHiPZ zakończył siedmiomiesięczny okres próbny i podpisał kontrakt z rodzimą organizacją. “Jestem bardzo podekscytowany dołączeniem do SKADE i moja motywacja jest na wysokim poziomie. Znam już wszystkich tych zawodników i wiem, jak dobrzy są. Naprawdę wierzę, że mamy wszystko, czego potrzebujemy, aby stać się topową drużyną. Wyznaczyliśmy sobie cel, by znaleźć się w TOP30 świata w ciągu najbliższych sześciu miesięcy” – przyznał nowy nabytek w oficjalnym oświadczeniu.

Aktualny skład SKADE prezentuje się następująco:

  • 🇧🇬 Alex “Rainwaker” Petrov
  • 🇧🇬 Denislav “dennyslaw” Dimitrov
  • 🇧🇬 Blagoi “Oxygen” Dimitrov
  • 🇧🇬 Viktor “Duplicate” Mitev
  • 🇧🇬 Georgi “SHiPZ” Grigorov