Respawn.pl

Jeden z trzech składów Evil Geniuses zagra na Pinnacle Cup

Autor: Aleksander Kurcoń

Pinnacle Cup Championship 2022 rusza już jutro, tym samym po raz pierwszy zobaczymy w grze jeden z trzech składów Evil Geniuses. Mowa o wersji EG.PA, czyli piątce wcześniej występującej jako Party Astronauts.

Evil Geniuses zaskoczyło cały świat, zatrudniając nie siedmioosobowy skład, a… piętnastoosobowy, który de facto podzielił się na trzy pięcioosobowe drużyny. Organizacja tak naprawdę wzięła pod skrzydła dwa nowe składy, które nadal będą występowały w tych samych konfiguracjach. Stworzyła więc teoretycznie nowe dywizje w obszarze jednej gry – CS:GO.

Jedna z tych drużyn – oznaczona jako EG.PA – zagra pierwszy mecz turniej w nowych barwach już jutro. Mowa o Pinnacle Cup Championship 2022. To rozgrywki, które odbędą się w dniach 8-11 czerwca w szwedzkim Lund, a osiem drużyn będzie rywalizować o 250 tysięcy dolarów. EG.PA, znane wcześniej jako Party Astronauts, zagra w grupie B razem z Astralis, Imperial i Finest. Amerykanie mieli szczęście, bo druga grupa wygląda groźniej. Są tam Heroic, fnatic, BIG i MIBR.

Skład EG.PA wygląda zaś następująco:

  • mini flag icon of Canada Jonathan “djay” Dallal
  • mini flag icon of Canada Jonathan “Jonji” Carey
  • mini flag icon of United States of America Ben “ben1337” Smith
  • mini flag icon of United States of America Josh “PwnAlone” Pigue
  • mini flag icon of United States of America Wesley “viz” Harris
  • mini flag icon of United States of America Joseph “Muenster” Lima – trener