Respawn.pl

jR wygrywa lutowego FPL-a

Autor: Krzysztof Sarna
jR

Tradycyjnie, jak co miesiąc mają miejsce rozgrywki FACEIT Pro League. Jako że luty już za nami, warto wspomnieć o zwycięzcy zmagań najkrótszego miesiąca w roku. A tym został Dmitriy “jR” Chervak.

Jeśli chodzi o indywidualności, to można śmiało stwierdzić, że luty niejako należał do Ukraińca, którym był jR. 27-latek wygrał FACEIT Pro League i z pewnością może być z siebie dumny.

Nikogo raczej nie dziwi fakt, że jak się nie ma drużyny bądź też siedzi się na ławce rezerwowych, zawodnik chce się zaprezentować z jak najlepszej strony i dać o sobie znać. A takim graczem jest właśnie jR, który od osiemnastego stycznia przesiaduje na ławce rezerwowych HellRaisers. Chervak na swoim koncie w lutym zgromadził 2193 punkty, co umiejscowiło go na pierwszej pozycji. Za zwycięstwo Ukrainiec zgarnął cztery i pół tysiąca dolarów, co w przeliczeniu na polską walutę daje niecałe 17 tysięcy złotych. Na podium uplasował się także Bułgar – Teodor “SPELLAN” Nikolov oraz jeszcze jeden Ukrainiec – Volodymyr “Woro2k” Veletniuk.

Jeśli chodzi o Polaków, to ci w tym miesiącu nie znaleźli się w topowej piętnastce. Polską flagę możemy ujrzeć dopiero na dziewiętnastym miejscu, a jej autorem jest Filip “tudsoN” Tudev. 

Piętnastka najlepszych zawodników lutowego FPL-a prezentuje się następująco:

fpl