Respawn.pl

Już dziś odbędzie się druga konferencja przed FAME MMA 14!

Autor: Krzysztof Sarna

It’s fight week! Już dziś odbędzie się druga konferencja przed galą FAME MMA 14. Do samej imprezy pozostało już tylko pięć dni, a więc robi się coraz goręcej. Zanim jednak zawodnicy sprawdzą swoje umiejętności w klatce, dzisiejszego wieczora przystąpią do wymiany zdań podczas konferencji, która jednocześnie będzie przełomowa. 

Przełomowa, bo konferencja odbędzie się na Tauron Arenie w Krakowie! Na miejscu może pojawić się łącznie 3500 osób, aczkolwiek bilety nadal są dostępne. Co by jednak nie mówić, można spodziewać się naprawdę wysokiej frekwencji na samej konferencji. Jeśli mowa natomiast o gali, to na nią bilety zostały wyprzedane już jakiś czas temu. 

Konferencje przed freak-fightowymi galami to ich nieodłączny element. Widzowie wręcz je uwielbiają, a to wszystko za sprawą niezliczonej ilości “dymów”. Co więcej – “konfy” stanowią świetny element promocji wydarzenia dla samych włodarzy. Liczby mówią same za siebie, a FAME MMA nieustannie udowadnia, że federację tę stać na jeszcze więcej. 

Na czternastej odsłonie wydarzenia ujrzymy łącznie dziewięć pojedynków. Poniedziałkową konferencję można uznać za swego rodzaju ważną, ponieważ przedstawiona zostanie rywalka Katarzyny “Laluna” Aleksander. Przypomnijmy, że jej przeciwniczka, a więc Klaudia “Sheeya” Kołodziejczyk wypadła z karty walk za sprawą kontuzji. Chodzi dokładnie o awulsyjne złamanie paliczka kostnego i uszkodzenie więzadła pobocznego odpromieniowanego w kciuku prawej dłoni. 

Ponadto na zbliżającej się gali wystąpią m.in. Tomasz “Gimper” Działowy, który zmierzy się z Mateuszem “Trombą” Trąbką. Bardzo ekscytująco zapowiada się starcie Piotra “Szeliego” Szeligi z Normanem Parke i Alana “Alanika” Kwiecińskiego z Mateuszem “Muranem” Murańskim. Do oktagonu wejdzie też Sergiusz “TheNitroZyniak” Górski wraz z Maciejem “Xayoo” Majkutem. To jednak część z całej karty walk.