Respawn.pl

Już dziś startuje ostatnia pula biletów na IEM Katowice 2024

Autor: Krzysztof Sarna
IEM Katowice

Nadchodzący IEM Katowice 2024 będzie z pewnością wyjątkowy. Głównym powodem przemawiającym za zjawiskowością tego turnieju będzie fakt, że po raz pierwszy rozegrany on zostanie w oparciu o Counter-Strike’a 2. Już dziś do sprzedaży trzecia i zarazem ostatnia pula biletów na kultowe wydarzenie esportowe, które jest nieodłącznym elementem nie tylko CS-owego, ale zarazem esportowego kalendarza. 

Ostatnia pula biletów na IEM Katowice 2024 już dziś

IEM Katowice 2024 zostanie rozegrany w dniach 31 stycznia – 11 lutego. Faza play-off, która jest oczywiście wielkim zwieńczeniem całego wydarzenia, a zarazem najbardziej lubianym przez kibiców etapem zawita do legendarnego Spodka. Kultowa arena po raz pierwszy ujrzy na wielkich ekranach CS-a 2 w dniach 9-11 lutego. Bez wątpienia będzie to historyczny moment w historii całego cyklu Intel Extreme Masters Katowice.

Co i jak z biletami na IEM Katowice 2024?

W środę, 15 listopada do sprzedaży trafi trzecia i jednocześnie ostatnia pula biletów. Opcji wyboru poszczególnych zakupów oczywiście nie brakuje. Wszystko rozpoczyna się od wejściówki jednodniowej na wyższy sektor. W zależności od poszczególnego miejsca cena na zmagania CS-a wahać się będzie w przedziale 100-140 PLN, podczas gdy na StarCrafta II przedział cenowy to 100-200 złotych. 

CZYTAJ TAKŻE: StarCraft II oficjalnie na IEM Katowice 2024

Co roku wielkim zainteresowaniem cieszą się karnety, dzięki którym można być pewnym śledzenia zmagań na żywo przez cały weekend. Najniższa kwota, jaką trzeba na niego wydać to 425 złotych. Za tę kwotę posiadacz będzie mógł zasiąść na wyższym sektorze i będzie mieć gwarantowane miejsce. Natomiast 700 PLN to gwarancja siedzenia na niższym sektorze. Wydatek rzędu 1450 złotych to już 3-dniowy bilet premium, który poza miejscem przed sceną daje także plakietkę uczestnika, premium goodie bag oraz darmowe napoje. 

W kontekście turnieju SC II ceny są już inne. Za wejście na jeden dzień należy zapłacić pomiędzy 100 a 200 złotych. Poza miejscem siedzącym przepustka daje także dostęp do sesji autografów. Bilet normalny to koszt rzędu 400 złotych i obejmuje on cztery dni wydarzenia oraz sesję autografów. Natomiast na karnet premium należy wydać 750 PLN. Gwarantuje on miejsce blisko sceny, dostęp do sesji autografów, goodie bag, plakietkę uczestnika premium, a także darmowe napoje. 

Sprzedaż biletów na turniej CS2 rozpocznie się o godzinie 15:00, natomiast na zmagania StarCrafta II o godzinie 16:00. Wejściówki rozdysponowywane będą za pośrednictwem platformy ticketmaster.pl