Respawn.pl

Strona główna » Już dzisiaj odbędzie się pierwsza konferencja przed HIGH League 5!

Już dzisiaj odbędzie się pierwsza konferencja przed HIGH League 5!

Autor: Krzysztof Sarna

Środowisko freak-fightowe nie zwalnia tempa i zaprasza na kolejną dawkę emocji. Już dzisiejszego wieczoru odbędzie się pierwsza konferencja przed galą HIGH League 5. Po raz kolejny możemy zapewnić, że emocji nie zabraknie. To przecież pewnik każdego tego typu wydarzenia.

Promocja gali HIGH League 5 weszła na wysokie obroty. W minionych kilkunastu dniach dowiadywaliśmy się o zestawieniach z nadchodzącej gali. Nadal jednak nie znamy wszystkich uczestników. Tak więc na konferencji, która rozpocznie się już za kilka godzin, oficjalnie dowiemy się, jakim zawodnikom i przeciwko komu przyjdzie stanąć w klatce. 

CZYTAJ TAKŻE: Bonkol zbanowany na Twitchu

W miniony piątek HIGH League oficjalnie przedstawiło przeciwnika Mateusza “Murana” Murańskiego. Okazał się nim Paweł “Scarface” Bomba, który ma za sobą już dwie walki. Dwukrotnie zresztą został znokautowany. Ponadto wczoraj organizatorzy zakomunikowali, że przeciwnikiem Macieja “Zonego” Zoniuka będzie Jakub “Holak” Krawczyk-Holak. Na HL5 będziemy mieli okazję podziwiać sporo ciekawych nazwisk, ponieważ mowa tu chociażby o Damianie Janikowskim. 

Nadal jednak nie wiemy, z kim zawalczy Dawid “Crazy” Załęcki oraz Przemysław “Sequento” Skulski. Na obecnej karcie walk widnieje ich łącznie dziewięć. Nie wiadomo czy są to wszystkie zestawienia, czy też być może zostanie dodane jeszcze jedno. 

Gala HIGH League 5 odbędzie się 10 grudnia w łódzkiej Atlas Arenie. Natomiast dzisiejsza konferencja wystartuje o godzinie 20:00. Oglądać ją można będzie poniżej.