Respawn.pl

JW i flusha ponownie łączą siły i tworzą nową organizację

Autor: Aleksander Kurcoń

Szykuje się nam ponowny powrót współpracy na linii flusha – JW. Obaj zawodnicy otworzyli organizację – EYEBALLERS – i przedstawili od razu skład.

Duet Jesper “JW” Wecksell i Robin “flusha” Ronnquist wraca do gry, w dodatku w barwach własnej organizacji! Szwedzi przywrócili do życia EYEBALLERS. To historyczna nazwa szwedzkiej organizacji powstałej w 1998 roku, która przez ostatnie 14 lat była nieaktywna. Teraz jest z powrotem w grze.

Do EYEBALLERS dołącza cały skład Hellslayers, którego fundamentami są oczywiście flusha i JW. Co ciekawe ten drugi jest również CEO marki, będzie miał więc na głowie sporo obowiązków poza serwerem, stricte organizatorskich. – Naszym długoterminowym celem jest przywrócenie dziedzictwa naszej marki i sprawienie, by szwedzcy kibice znowu czuli dumę – mówi Wecksell.

JW i flusha nabyli prawa do marki od poprzednich właścicieli. Przypomnijmy, że organizacja była nieaktywna przez aż 14 lat. Jej historycznymi reprezentantami, jeszcze w czasach CS 1.6 byli tacy gracze jak THREAT, Gux czy archie. Teraz historia marki będzie pisana na nowo.

Kto zagra w zespole? Oprócz właścicieli będzie to Sapec, SHiNE i Svedjehed czyli w pełni szwedzki skład, na razie bez trenera. Organizacja ma duże wsparcie sponsorów, dlatego możemy się spodziewać, że zagości na scenie na dłużej. Zadebiutuje na szwedzkim LAN-ie w dniach 10-11 czerwca, czyli już jutro.

EYEBALLERS:

  • Jesper “JW” Wecksell
  • Robin “flusha” Ronnquist
  • Anton “Sapec” Palmgren
  • Casper “SHiNE” Wennerberg
  • Leo “Svedjehed” Svedjehed