Respawn.pl

Kabel HDMI Genesis 8K – Wykorzystaj w pełni potencjał sprzętu!

Autor: Michał Maćkowski
Kabel HDMI

Chcesz w pełni wykorzystać potencjał swojego sprzętu? Kabel HDMI to w wielu urządzeniach nieodłączny element, dzięki któremu możemy w pełni cieszyć się obrazem i dźwiękiem wysokiej jakości.  Teraz wraz z kablem HDMI Genesis 8K to jeszcze łatwiejsze! 

Kabel HDMI znajdziemy w każdym gospodarstwie domowym i bez którego nie moglibyśmy połączyć ze sobą urządzeń. W telewizorze, monitorze czy projektorze to nieodłączny element, który pozwala nam połączyć ze sobą urządzenia. Jednak musimy pamiętać, żeby kabel był o odpowiednim standardzie, abyśmy mogli cieszyć się dobrą jakością obrazu i dźwięku.

Potencjał musi zostać wykorzystany – Kabel HDMI Genesis 8K

Jeżeli chcemy cieszyć się super jakością, musimy pamiętać o doborze prawidłowego kabla HDMI. Do oferty marki Genesis dodany został kabel HDMI 8K, który dedykowany jest konsolom najnowszej generacji, umożliwiający wyświetlanie obrazu w rozdzielczości nawet 8K (7680 x 4320) z odświeżaniem aż 120 Hz.

Z32779 168197

Kabel HDMI Genesis 8K to nie tylko obsługa wysokiej rozdzielczości. To również nowoczesne technologie, a wśród nich Auto Low Latency Mode (automatyczne ustawianie trybu gry po uruchomieniu konsoli), Quick Frame Transport (zmniejszanie opóźnień przez wysłanie obrazów tak szybko, jak to tylko możliwe) oraz Variable Refresh Rate (synchronizacja płynności działania z ekranem). Dzięki zastosowaniu technologii 2.1, szybkość przesyłu wynosi aż 48 Gb/s.

Ciesz się kablem na lata dzięki Genesis

Co istotne – najnowszym kablem Genesis z łatwością podłączymy też komputer, konsolę starszej generacji, a nawet przenośną konsolę Nintendo Switch. Stabilne połączenie i trwałość na lata zapewnia zewnętrzna powłoka o wysokiej elastyczności o odporności na uszkodzenia mechaniczne, pozłacane wtyki oraz przewodniki z czystej miedzi. Na dodatek kabel ma aż 3 metry długości!

Z32779 168199

Kabel HDMI Genesis 8K kosztuje 59,99 złotych na stronie producenta, jednak możecie otrzymać aż 10% zniżki! Wystarczy, że przy zakupie w koszyku wpiszecie kod rabatowy RESPAWNPL. Więcej o tym, jak użyć kod, znajdziecie tutaj.

Materiał powstał przy współpracy z marką Genesis, oficjalnym partnerem serwisu Respawn.pl