Respawn.pl

Strona główna » KaiR0N ląduje na ławce w Aurora!

KaiR0N ląduje na ławce w Aurora!

Autor: Maks Bartosik

Nie tak dawno informowaliśmy o zakontraktowaniu przez Aurora Norwiego, a teraz rosyjska organizacja poinformowała o kolejnym transferze. Tym razem chodzi o odejście z drużyny Aleksandra “⁠KaiR0N-⁠” Anashkina.

18-letni Rosjanin był członkiem drużyny od samego początku, gdy jeszcze występowali jako mix. Przed dołączeniem do drużyny występował m.in. w Eclub Brugge czy Spirit Academy. Razem z sugarem, delus1onnem i Lack1m wystąpił na turnieju RMR przed IEM Rio Major 2022. Tam rosyjska formacja co prawda nie wygrała nawet jednego spotkania, ale sam fakt awansu na turniej kwalifikacyjny do majora był sporym zaskoczeniem.

Po odpadnięciu z RMR podopieczni starixa nie prezentowali się najlepiej, efektem czego były pierwsze zmiany, w wyniku której ze składem pożegnał się Artem ” RAiLWAY” Gradovich, którego zastąpił wspomniany Norwi. Wczoraj rosyjska organizacja poinformowała, że ta zmiana nie będzie jedyna, a na liście transferowej wylądował najmłodszy zawodnik – KaiR0N. Odejście 18-latka jest o tyle zaskakujące, że indywidualnie prezentował się w ostatnich tygodniach naprawdę solidnie, wykręcając rating na poziomie 1.06.

Skład Aurora po odejściu KaiR0Na prezentuje się następująco:

Russia Evgeny “⁠delus1onn⁠ Plottsov
Kazakhstan Viktor “⁠Lack1⁠ Boldyrev
Azerbaijan Amin “⁠sugaR⁠ Azimov
Russia Evgeny “⁠Norwi⁠ Ermolin

Ukraine Sergey “⁠starix⁠ Ischuk (trener)

Russia Aleksandr “⁠KaiR0N-⁠” Anashkin (ławka)