Respawn.pl

Karambit i Dragon Lore na początek Counter-Strike 2! xQc rozbił bank!

Autor: Michał Maćkowski
xQc trafił kosę w Counter-Strike 2

Premiera Counter-Strike 2 i pierwsze otwieranie skrzynek z pewnością dla niektórych było bardzo udane. To jednak takiego początku nowej gry nie miał nikt jak na świecie, tylko streamer xQc!

xQc trafił pierwszy nóż w Counter-Strike 2?

Początek Counter-Strike 2 z pewnością był udany dla Valve pod względem finansowym, bowiem wielu graczy zdecydowało się na otwieranie skrzynek. Nie każdemu z pewnością szczęście dopisało, jednak to co zrobił streamer xQc rozgrzało społeczność. Wszystko przez trafienie kosy.

xQc tuż po premierze Counter-Strike 2 postanowił otworzyć nieco skrzynek, jednak mało kto się spodziewał, że już przy pierwszych próbach uda mu się zdobyć skin do noża. Jeden z największych streamerów na świecie trafił bowiem Karambita Dopplera ze skrzynki Chroma 2 Case. Społeczność od razu rozpoczęła dywagacje, czy xQc trafił pierwszy nóż na świecie w nowej wersji gry. Niestety nie wiemy tego na pewno, bowiem Valve nie udziale takich informacji. Z pewnością streamer był jednak jednym z pierwszych na świecie.

Trafiona kosa, to czas na Dragon Lore w Counter-Strike 2

To nie był jednak koniec transmisji u xQc, który postanowił nieco bardziej zaszaleć. Streamer zrobił bowiem kontrakt na Dragon Lore, który okazał się trafiony. Trzeba przyznać, że streamer początek CS’a 2 miał naprawdę udany.

Więcej informacji na temat CS’a 2 można znaleźć w naszej specjalnej zakładce.