Respawn.pl

Karrigan testował CS:GO na Source 2? Nietypowe zachowanie Duńczyka podczas wywiadu

Autor: Michał Maćkowski
Source 2, karrigan

Source 2 rozgrzewa aktualnie społeczność CS:GO, która już niedługo najprawdopodobniej otrzyma długo wyczekiwaną aktualizację. Na temat nowego silnika zapytani zostali gracze FaZe podczas wywiadu z okazji 17 sezonu ESL Pro League.

Source 2 już niedługo najprawdopodobniej trafi do CS:GO, co sugerują najnowsze ruchy ze strony Valve i odnalezione poszlaki przez społeczność. To jednak wciąż nie wiemy, jacy gracze przetestowali “nową wersję” gry w siedzibie producenta. To jednak w ostatnim wywiadzie podczas rozgrywanego ESL Pro League 17 zachowanie kapitana FaZe – Finn “karrigana” Andersena sugeruje, że Duńczyk znajduje się na tajemniczej liście graczy, którzy mieli okazję przetestować grę.

Karrigan już grał w CS:GO na Source 2? 

Podczas wywiadu na ESL Pro League 17 do kącika ekspertów zaproszeni zostali gracze FaZe – Finn “karrigan” Andersen oraz Russel “Twistzz” Van Dulken i oczywiście eksperci nie mogli nie wspomnieć o doniesieniach związanych z Source 2. Na ten temat wypowiedział się głównie Kanadyjczyk, bowiem Duńczyk swoim zachowaniem sugerował stres i że nie może zbyt dużo mówić.

Bardzo możliwe, że kapitan FaZe znajduje się na tajemniczej liście graczy, którzy przetestowali Source 2 w siedzibie Valve w Seattle. Jeżeli to prawda, to Duńczyk z pewnością z producentem gry ma podpisaną umowę o poufności, przez co nie może udzielać żadnych informacji na temat gry osobom niezwiązanym z produkcją.