Respawn.pl

Karrigan z wiadomością do polskich fanów przed IEM Katowice 2023!

Autor: Maks Bartosik
Karrigan

IEM Katowice 2023 rozkręca się nam na dobre! Już dzisiaj poznamy komplet drużyn które zawalczą w fazie grupowej turnieju w Katowicach, a atmosferę podkręcił Karrigan, który przekazał polskim fanom miłą wiadomość.

FaZe Clan swoje zmagania w Katowicach rozpocznie dopiero w piątek, gdy europejska formacja podejmie nieznanego jeszcze rywala w ramach meczu otwarcia w grupie A. Karrigan i spółka wylądowali już w Polsce i przygotowują ostatnie detale przed jednym z najważniejszych turniejów w świecie CS:GO.

FaZe przyjeżdża bronić tytułu

Europejski skład przystępuje do tegorocznych zmagań IEM Katowice 2023 jako obrońca tytułu sprzed roku. Wtedy FaZe mimo gry ze stand-inem, w którego roli wystąpił JKS zastępujący raina, sięgnęło po tytuł wygrywając w finale z G2. Tamte wydarzenia doskonale pamięta kapitan FaZe, Karrigan, który wystosował krótką wiadomość do polskich fanów – i to napisaną czystą polszczyzną!

Dowodzący FaZe poinformował kibiców, że drużyna jest już na miejscu w Katowicach i będzie robić wszystko, by móc wystąpić w Spodku. Karrigan napisał, że bez fanów nie byłoby esportu, tej atmosfery i nie byłoby spodka. Wspomniał również, że tego co przeżył rok temu nigdy nie zapomni.

Na odzew polskich fanów długo nie było trzeba czekać. Sekcje komentarzy pod tweetem Karrigana wypełniły zdjęcia Duńczyka w pamiętnej “polskiej” czapce. Karrigan wystąpił w niej w spodku w zeszłym roku, czym skradł serca fanów znad Wisły.

Więcej informacji o IEM Katowice 2023 znajdziecie tutaj.