Respawn.pl

Kasix, największa polska streamerka wylądowała w szpitalu; Ostatnia transmisja zakończyła się niepokojąco!

Autor: Michał Maćkowski

Największa polska streamerka na Twitchu, czyli Kasix wylądowała w szpitalu po tym, jak przeszła udar. Na szczęście streamerka otrzymała odpowiednią pomoc na czas i przebywa aktualnie w szpitalu. 

Mało kto się spodziewał, że niepokojące zakończenie ostatniej transmisji od Kasix przyniesie takie wieści. Polska streamerka jeszcze wczoraj nadawała transmisję na żywo na Twitchu, lecz w pewnym momencie poinformowała widzów, że kończy transmisję, ponieważ źle się czuje.

Kasix, największa polska streamerka wylądowała w szpitalu

Kasix wczorajszą transmisję musiała zakończyć nagle, bowiem jak powiedziała, źle się czuje, a z jej ręką coś jest nie tak. Dlatego też streamerka zdecydowała się zakończyć transmisję, a niektórzy widzowie zauważyli nawet, lekkie problemy z mówieniem. Ostatecznie mało kto się spodziewał, że cała ta historia zakończy się w ten sposób, szczególnie że Kasix żartowała sobie nawet z widzami o jej ostatniej woli.

Mało jednak kto się spodziewał, że cała sytuacja obierze tak niebezpieczny kierunek. Kasix po zakończeniu transmisji zdrętwiała lewa ręka i noga, przez co Remo, partner streamerki zadzwonił po karetkę. Jak się okazało, streamerka przeszła udar w wieku 25 lat.

Wymuszona przerwa od transmisji

Kasix za pośrednictwem swojego Instagrama poinformowała, że wylądowała w szpitalu i po podaniu leków poczuła się lepiej. To jednak streamerka nie wyjdzie za szybko ze szpitala, bowiem musi przejść komplet badań. Najprawdopodobniej jak możemy zobaczyć na jej relacji, pobyt w szpitalu potrwa od 7 do 10 dni. Streamerka poinformowała także, że będzie dodawać szpitalne relacje, a w nich z pewnością także informacje o swoim stanie zdrowia.

KasixZ tego miejsca życzymy Katarzynie jak najszybszego powrotu do zdrowia.