Respawn.pl

Strona główna » Kasix ponownie najlepsza na Twitchu! Tym razem w lutym

Kasix ponownie najlepsza na Twitchu! Tym razem w lutym

Autor: Krzysztof Sarna

Za nami już dwa miesiące kalendarzowego 2022 roku. Warto zatem zwrócić uwagę na to, kto królował na Twitchu w lutym. Jeśli chodzi o płeć piękną, to ponownie najlepsza okazała się Katarzyna “Kasix” Paciorek. Nie zmieniło się nic w ogólnym rankingu, ponieważ na pierwszej pozycji po raz kolejny uplasował się ten sam twórca.

Streamowanie na Twitchu to nieustanny wyścig pomiędzy innymi streamerami. Ci walczą oczywiście o jak najlepsze wyniki, a więc jak najwięcej widzów czy obejrzanych godzin. Z racji, że jesteśmy przecież po Intel Extreme Masters w Katowicach, to jasną i klarowną sprawą jest to, kto królował w kategorii strzelanki od Valve. Kasix ponownie udowadnia, że to ona wśród pań z Polski może przypisać sobie najlepsze wyniki. Całe zestawienie zostało opracowane przez STREAMERZY.PL.

Rozpoczniemy tak samo, jak w styczniu, a więc od kobiet. Jak już zdążyliśmy wspomnieć, najlepsza raz jeszcze okazała się Paciorek. Kasix na swoim koncie w lutym była oglądana łącznie przez 238 756 godzin! To prawie sto tysięcy godzin więcej od drugiej w tym zestawieniu Kamili “Nieuczesanej” Brodnickiej. Ponadto “królowa lutego” nie ma także sobie równych pod względem średniej liczby widzów, która przekroczyła dwa tysiące. Co ciekawe, żadna z pozostałych streamerek nie przekroczyła bariery średniej oglądalności tysiąca osób. 

Ranking TOP10 streamerek z lutego prezentuje się następująco:

Jak na razie styczeń należy do Kamila “EWROONA” Lachowskiego, który ponownie zajął pierwsze miejsce pod względem obejrzanych godzin. Wynik jest całkiem podobny ze stycznia, ponieważ Lachowski był oglądany łącznie przez  1 812 054. Żadnemu innemu twórcy z Polski nie udało się przekroczyć w drugim miesiącu miliona obejrzanych godzin. Pod względem średniej liczby widzów zajął drugie miejsce, bo mowa tu o wyniku 14 732 widzów. Najlepszy pod tym względem okazał się Marcin “Xayoo” Majkut, którego poczynania w lutym średnio śledziło 19 766 osób. 

Ranking TOP10 streamerów z lutego prezentuje się następująco:

Musimy jeszcze omówić dwa esportowe tytuły, które cieszą się największą popularnością na świecie. Na pierwszy ogień pójdzie CS:GO. Za nami Intel Extreme Masters w Katowicach, więc nie powinien dziwić fakt, że na samym szczycie uplasował się kanał ESL Polska. Łącznie oglądano go przez 718 908 godzin. Do tego kanał ten uzyskał najwyższą liczbę widzów, która wyniosła 33 028 osób. Na drugiej lokacie pod względem obejrzanych godzin mamy Mateusza “PAGO” Pągowskiego, a na trzeciej Piotra “Izaka” Skowyrskiego. 

Ranking TOP10 streamerów z lutego pod względem CS:GO prezentuje się następująco:

Omówmy jeszcze League of Legends. Najlepszy był Maksymilian “Vysotzky” Wysocki. W przypadku LoL-a sytuacja jest dosyć wyrównana, ponieważ Vysotzky był oglądany przez 583 784 godziny. Pozycję wicelidera zajął Xayoo oglądany przez 508 132 godziny. 

Ranking TOP10 streamerów z lutego pod względem League of Legends prezentuje się następująco:

ZAPRASZAMY DO NASZYCH WYWIADÓW: