Respawn.pl

Kasix z najlepszymi wynikami wśród streamerek w kwietniu na Twitchu

Autor: Krzysztof Sarna

Katarzyna “Kasix” Paciorek to od początku roku najlepsza streamerka na polskim Twitchu, jeśli chodzi o statystyki. 24-latka w kwietniu po raz kolejny, a więc czwarty uplasowała się na pierwszym miejscu wśród streamerek. W kwietniu Paciorek jedynie udowodniła, że bycie numerem jeden w poprzednich miesiącach nie było przypadkowe. 

Z pewnością dla niektórych wiadomość, że Kasix czwarty miesiąc z rzędu okazała się najlepszą streamerką, jest już nudna i monotonna. Jednakże Paciorek nie można odmówić tego, że początek 2022 roku należy do niej, a wszystko zmierza w kierunku tego, by było to już pół roku. Całe zestawienie zostało opracowane przez STREAMERZY.PL.

Tak więc zobaczmy, jak prezentują się liczby wypracowane przez Paciorek w kwietniu. Streamerka ta była oglądana łącznie przez 147 344 godziny. Średnio na swoich transmisjach gromadziła po 1551 widzów, co również czyni ją pierwszym w tej kategorii. Na tym jednak nie kończymy, ponieważ Kasix była również oglądana w szczytowym momencie przez 3010 osób, co także jest najlepszym wynikiem wśród streamerek. Na drugiej pozycji uplasowała się Natalia “navcia” Korgol, która na swoim koncie w kwietniu ma łącznie 118 166 obejrzanych godzin. Podium zamknęła Karolina “Nieuczesana” Brodnicka z dorobkiem 111 030 obejrzanych godzin. 

Ranking TOP10 streamerek z kwietnia prezentuje się następująco:

Następnie mamy ogólny ranking, w którym na pierwszym miejscu nie ma zaskoczenia, wszak ponownie fotel lidera należy do Kamila “EWROONA” Lachowskiego, który oglądany był łącznie przez 1 293 735 godzin, gromadząc na swoich “strumykach” średnio 12 894 widzów, w peaku mając 24 779. Na drugim miejscu mamy Filipa “Parisa Platynova” Kulona, który był oglądany z kolei przez 693 789 godzin. Na trzeciej pozycji z kolei jest Jakub “Kubx” Świtała, którego poczynania obserwatorzy śledzili przez 666 556 godzin. Warto jeszcze dodać, że jeśli mowa o średniej liczbie widzów, to w tej kategorii nalepszy okazał się Marcin “Xayoo” Majkut, wszak ten zazwyczaj był podziwiany przez 27 303 osoby.  

Ranking TOP10 streamerów z kwietnia prezentuje się następująco:

Omówmy jeszcze Twitchowe kanały pod względem dwóch najpopularniejszych gier esportowych. Jeśli chodzi o League of Legends, to najlepszy okazał się Artur “Rybson” Gebowicz, który był oglądany łącznie przez 281 102 godziny. Na drugiej lokacie jest Maksymilian “Vysotzky” Wysocki, a na trzeciej Remigiusz “Overpow” Pusch. 

Ranking TOP10 streamerów z kwietnia pod względem League of Legends prezentuje się następująco:

Jeśli natomiast chodzi o Counter-Strike’a: Global Offensive to w kwietniu najlepszy pod względem obejrzanych godzin był Piotr “Izak” Skowyrski. Kolejna dwie posady należą do ESL Polska i Mateusza “PAGO” Pągowskiego. Jednakże, kiedy spojrzymy na średnią liczbę publiki, wówczas ujrzymy Xayoo. Największa liczba widzów należała z kolei do Skowyrskiego. 

Ranking TOP10 streamerów z kwietnia pod względem CS:GO prezentuje się następująco: