Respawn.pl

Kassad wyprowadzony przez ochronę podczas meczu IEM Katowice 2023!

Autor: Maks Bartosik

Dziwne sceny działy się dzisiaj podczas IEM Katowice 2023. Tuż przed meczem Evil Geniuses – Sprout do stanowiska komentatorów podszedł Kassad. W jakim celu? Zobaczcie sami!

Przed rozpoczęciem starcia pomiędzy EG i Sprout, analitycy ESL analizowali obie drużyny. Nagle do stanowiska podszedł inny analityk, znany z prowadzenia takich drużyn jak Mousesports czy Cloud 9 – Aleksandar “kassad” Trifunović. Serb przerwał prowadzącemu i zaczął swoje show.

kassad powiedział, że nie zamierza skupiać się na meczu EG. Zdaniem Serba, wstydem jest obecność tej drużyny w Katowicach. Wspomniał, że Amerykanie nie zakwalifikowali się na IEM Katowice 2023 i nie mają składu, a grupę graczy. W jego opinii jest to śmieszne i on nie zamierza siedzieć cicho w tym temacie. W pewnym momencie do akcji wkroczył jeden z ochroniarzy, który postanowił przerwać te przedstawienie i wyprowadził kassada ze sceny. Całą akcję możecie zobaczyć poniżej:

Chwilę później sprawę skomentowali SpunJ i YNk, którzy tak samo jak kassad pracują jako analitycy podczas IEM Katowice 2023. W filmiku który opublikowali, powiedzieli że nawet jeśli to miał być żart, to takie zachowanie jest niedopuszczalne.

Głos zabrał również Carmac, który także oświadczył, że nie popiera takiego zachowania ze strony kassada.

I na koniec głos zabrał sam zainteresowany. Kassad w filmiku nazwanym przeprosinami stwierdził, że wszystko co ma do powiedzenia, to przeproszenie za nic. Podkreślił, że podtrzymuje to co powiedział i dodał również krótką wiadomość do “fałszywych przyjaciół” – w tym yNK. Kassad stwierdził, że są dla niego “martwi”.

Cała akcja już od samego początku wyglądała na ustawkę, a kolejne wypowiedzi Kassada czy Carmaca tylko w tym utwierdzają. Na sam koniec obaj Panowie postanowili wybrać się na imprezę w jednym z katowickich klubów, więc pozostaje nam jedynie czekać na kolejne grube akcje w ich wykonaniu.