Respawn.pl

,,Każdy kto je wymyśla, jest głupi jak ch..” – s1mple o plotkach dotyczących zmian w Natus Vincere

Autor: Michał Maćkowski

Trwa przerwa od najważniejszych rozgrywek CS:GO, dlatego też przyszła pora na zmiany w zespołach. Ostatnie doniesienia dotyczące Natus Vincere skomentował w mocnych słowach gwiazda tego zespołu – Oleksandr “s1mple” Kostyliev.

Czyżby w Natus Vincere doszło do rewolucji w składzie? Najnowsze informacje ze świata CS:GO wiele na to wskazują, bowiem wielu osób informuje o zmianach w jednej z najlepszych drużyn na świecie. To jednak na ten moment są to wyłącznie plotki, a w mocnych słowach postanowił skomentować je Oleksandr “s1mple” Kostyliev.

s1mple o zmianach w Natus Vincere

Sprawa z Natus Vincere ma się coraz ciekawiej, bowiem pierwsze doniesienia mówiły o tylko i wyłącznie jednej zmianie. Teraz jednak najnowsze plotki mówią o prawdziwej rewolucji, przez którą w zespole nie zobaczymy już trzech zawodników. Więcej o tych informacjach przeczytacie tutaj.

To jednak na swojej transmisji s1mple, czyli gwiazda Natus Vincere wprost skomentowała ostatnie doniesienia, w których mówi, że każdy kto je wymyśla, jest głupi jak ,,chuj”. To jednak ilość źródeł podających informację o zmianach w rosyjsko-ukraińskiej formacji sugeruje, że najprawdopodobniej oficjalnie o roszadach w NaVi dowiemy się już niebawem.