Respawn.pl

Strona główna » kennyS wspomoże G2 Esports podczas IEM Winter 2021

kennyS wspomoże G2 Esports podczas IEM Winter 2021

Autor: Marcin Kapusta

Kenny “kennyS” Schrub wspomoże G2 Esports podczas nadchodzącego Intel Extreme Masters Winter 2021. Legendarny snajper zastąpi Nemanję “nexę” Isakovića, który zmaga się z problemami wizowymi!

nexa doświadcza obecnie problemów z wizą, które wpływają na jego zdolność podróżowania do Unii Europejskiej. Nie mamy pewności, czy będzie on w stanie wystąpić na IEM Winter. W związku z tym z radością witamy kennyS-a, który wejdzie w jego buty i przejmie rolę tymczasowego snajpera. Jeśli tylko nexa upora się z problemami, wróci on na swoje miejsce w zespole.” – oświadczyli przedstawiciele organizacji za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jest to w teorii bardzo zła informacja, zważywszy na fakt, że nexa pełni funkcję prowadzącego francusko-bałkańskiego kolektywu.

kennyS związany jest z G2 Esports od lutego 2017 roku, aczkolwiek w wyjściowej piątce nie występuje od marca bieżącego roku. Wtedy też stracił angaż na rzecz Audrica “JaCkza” Juga. Od czasu tej zmiany Samuraje zwyciężyły BLAST Premier Spring Showdown 2021, a także wywalczyły wicemistrzostwo IEM Cologne oraz minionego Majora PGL Sztokholm, ulegając w finale rozpędzonemu Natus Vincere.

Intel Extreme Masters Winter 2021 odbędzie się 2-12 grudnia, natomiast jego pula nagród wyniesie ćwierć miliona dolarów. Na placu boju zamelduje się szesnaście drużyn, w tym m.in. NiP, Astralis, Gambit Esports oraz FaZe Clan. Więcej informacji na temat tego wydarzenia znajdziecie w specjalnej relacji tekstowej, która będzie na bieżąco aktualizowana.

Skład G2 Esports na czas IEM Winter 2021 wygląda następująco:

  •  François “⁠AmaNEk⁠” Delaunay
  •  Nemanja “⁠huNter-⁠” Kovač
  •  Nikola “⁠NiKo⁠” Kovač
  •  Audric “⁠JaCkz” Jug
  •  Kenny “⁠kennyS⁠” Schrub
  •  Jan “Swani” Müller (trener)
  •  Nemanja “⁠nexa⁠” Isaković (rezerwa)