Respawn.pl

Kiedy pojawi się druga tura biletów na IEM Katowice?

Autor: Krzysztof Sarna

Pierwsza tura biletów na IEM Katowice jest już za nami. To dokładnie wczoraj fani mogli zakupić wejściówki na imprezę, która jest największą w naszym kraju. Jednak nie każdemu udało się zaopatrzyć w przepustkę, ale to nic straconego. Organizatorzy podali już termin drugiej tury sprzedaży. 

Wszystko wskazuje na to, że w końcu po dwóch latach przerwy publika powróci do Spodka na Intel Extreme Masters. Przypomnijmy, że w 2020 roku decyzja o niewpuszczeniu kibiców zapadła na mniej niż 24 godziny przed otworzeniem bram. Natomiast w roku bieżącym impreza została w pełni przeniesiona na formę online. Jednakże na tę chwilę w wydarzeniu w końcu będzie mogła wziąć udział publiczność, a pierwsza tura biletów miała miejsce wczoraj.

W odpowiedzi na liczne zapytania kibiców organizatorzy podali datę drugiej z trzech puli wejściówek. Kolejne bilety do sprzedaży trafią 16 listopada od godziny 14:00. Należy przypomnieć, że w systemie biletowania nastąpiły spore zmiany. W porównaniu do 2019 roku został wprowadzony podział na sektory. Ponadto do wyboru będą bilety jednodniowe czy też na wszystkie trzy dni. Nie zapominamy także o wejściówkach z serii Premium czy też VIP, wszak także w takie będzie można się zaopatrzyć.

Intel Extreme Masters Katowice dla kibiców rozegra się w dniach 25-27 lutego w 2022 roku. Będą to rozgrywki rzecz jasna fazy play-off.