Kinguin przełamuje się z Fragsters. Zwycięstwo dające play-off ESEA MDL.

Autor: Piotr Ossowski

Po bardzo słabym okresie gry Team Kinguin nastąpiło przełamanie. Polacy po bardzo zaciętym pojedynku pokonali duńskie Fragsters 19:15.

Spotkanie było rozgrywane na mapie Dust 2. Batalia od samego początku miała bardzo wyrównany charakter. Obie połowy zakończyły się wynikami 8:7, tyle że w dwie strony, co zmusiło zawodników do rozgrywania dogrywki. TaZ i spółka w dodatkowych rundach nie pozostawili jednak suchej nitki na swoich przeciwnikach i pokonali Duńczyków ostatecznie 19:15.

Po wczorajszym walkowerze z LDLC oraz dzisiejszej wygranej z Fragsters sytuacja Pingwinów jest bardzo klarowna. Kinguin ma 11 zwycięstw i 4 porażki, co zapewnia Polakom dalszą rozgrywkę w fazie play-off ESEA MDL, której nagrodą jest gra w ESL Pro League.

Ostatni mecz, który TaZ i spółka rozegrają, odbędzie się już o 20, kiedy to Pingwiny zmierzą się z Virtus.pro! Ten pojedynek elektryzuje całe środowisko Counter Strike’a! Mecz zostanie rozegrany również na mapie Dust 2.

Team Kinguin 19:15 Fragsters (Dust 2)