Kinguin ponownie słabsze od Team Orbit

Autor: Sergiusz Lelakowski

Team Kinguin będzie musiał jeszcze poczekać na przełamanie „klątwy” Team Orbit. Grzegorz „SZPERO” Dziamałek i spółka ponownie ulegli Bułgarom, tym razem w ramach Operation: Kinguin #3. Polacy nie postawili większego oporu, przegrywając 2:0 w mapach (de_train 3:16 oraz de_dust2 9:16).

O pierwszej mapie nasi rodacy z pewnością będą chcieli jak najszybciej zapomnieć. Polacy, rozpoczynający zmagania po stronie terrorystów zdołali ugrać jedynie dwie rundy i ostatecznie Orbit do przerwy prowadziło aż 13:2. Po zmianie stron obraz gry nie uległ większej zmianie. Co prawda, po stronie antyterrorystów Team Kinguin zdołał wygrać „pistoletówkę”, jednak na nic się to zdało bowiem chwilę potem przegrał rundę anty-eco oraz kolejne dwie.

Drugą z map był dust2. W początkowej fazie Polacy nawiązali równorzędną walkę z rywalem, lecz wraz z upływem czasu, opór stawiany przez podopiecznych trenera Mariusza „Loorda” Cybulskiego słabł. Do przerwy było zatem 10:5 dla Team Orbit. Po zmianie stron, Polacy ponownie wygrali rundę pistoletową, a także kolejne dwie. Na tym skończyło się „momentum”, a do punktowania powrócili Bułgarzy, którzy błyskawicznie objęli prowadzenie 14:8, by chwilę później zakończyć cały pojedynek. W półfinale turnieju Team Orbit zmierzy się ze zwycięzcą meczu PENTA – Team X.

Team Kinguin – Team Orbit 0:2
(de_train 3:16 oraz de_dust2 9:16)