Respawn.pl

Strona główna » Knives Out – Mobilny battle royale ma ponad 100 mln graczy!

Knives Out – Mobilny battle royale ma ponad 100 mln graczy!

Autor: Marcin Skrętkowicz

Knives Out to mobilna gra w stylu Battle Royale na wzór Playerunkown’s Battlegrounds. Produkcja ta posiada ponad 100 milionów zarejestrowanych użytkowników w samych Chinach!

Deweloperzy mobilnej gry Knives Out idealnie wpasowali się w obecne trendy. Stworzyli idealnego klona Playerunkown’s Battlegrounds na urządzenia mobilne i dodatkowo wypuścili go w Chinach, gdzie popyt na tego typu gry jest przeogromny.

Co ciekawe jest to najpopularniejsza gra Battle Royale w tamtejszym regionie. Liczba zarejestrowanych użytkowników przekroczyła 100 milionów.  Jest to ogromny sukces firmy NetEase Games, gdyż PUBGa posiada tylko 30 milionów użytkowników na PC i około 4 miliony graczy na XOne. Gra oczywiście jest darmowa i dostępna na android oraz iOS.

https://www.youtube.com/watch?v=FsoQdSir5fw

Warto też wspomnieć, że studio NetEase Games, które jest odpowiedzialne za Knives Out stworzyło również Terminatora 2. Do którego dodano tryb battle royale i co ciekawe pozwala on na zabawę 300 graczy.

Jeżeli więc nie macie zbytnio dużo czasu i jesteście w ciągłych rozjazdach to mobilne battle royale brzmi idealnie. Grę znajdziecie w Google Play i App Store. Niestety musicie liczyć się z brakiem europejskich serwerów, które raczej nie prędko zostaną dodane.