Respawn.pl

Strona główna » Kolejna ciekawa funkcja odkryta w Counter-Strike 2 – Na serwerze można oglądać materiały wideo i transmisje!

Kolejna ciekawa funkcja odkryta w Counter-Strike 2 – Na serwerze można oglądać materiały wideo i transmisje!

Autor: Michał Maćkowski
Counter-Strike 2 Panorama UI

Counter-Strike 2 swoją premierę będzie miał dopiero w wakacje, lecz społeczność mimo ogłoszenia gry już ponad miesiąc temu, nadal znajduje nowe funkcje. Najnowsze odkrycie graczy z pewnością zadziwia. 

Dużo można mówić o Counter-Strike 2, bowiem będzie to duży przełom w historii gry. Nie tylko doczekamy się wielu zmian, o jakie prosiła społeczność, ale otrzymamy także znacznie więcej! To jednak społeczność nie przestaje szukać ciekawych rzeczy w CS2 i tym razem odkryto możliwość oglądania na telebimie filmów.

Duży telebim w Counter-Strike 2

Wraz z przeniesieniem najpopularniejszego FPS na świecie do Source 2 otwierają się kolejne możliwości dla graczy jak i samych deweloperów. To jednak najnowsze odkrycie graczy zadziwia, bowiem razem z kolegami na serwerze będzie możliwość oglądania materiałów wideo czy nawet transmisje live z turniejów.

A to wszystko za pomocą Panoramy UI, dzięki której możemy umieścić na mapie duży telebim, na którym wyświetlane będą mogły być filmy czy transmisje na żywo. Trzeba przyznać, że sam telebim będzie dawał duże możliwości twórcom map, organizator turniejów, ale także samym graczom.

Transmisje na żywo także możliwe do oglądania na serwerze

To jednak nie tylko wideo na przykład z YouTube można oglądać na serwerze. Dzięki Panoramie i umieszczeniu dużego telebimu możemy uruchomić transmisję przykładowo z Twitcha, dzięki czemu można oglądać transmisję z kolegami na serwerze.

Z pewnością ta opcja będzie wykorzystywana przez organizatorów turniejów w Counter-Strike 2, ale z również przez graczy jak i twórców map. Pierwsze efekty będziemy mogli zobaczyć po oficjalnym wypuszczeniu nowej odsłony gry.