Respawn.pl

Kolejna dawka poprawek – Aktualizacja CS2 20/07/2023

Autor: Michał Maćkowski
Aktualizacja CS2

Valve nie przestaje naprawiać błędów w Counter-Strike 2. Z 19 na 20 lipca deweloperzy wypuścili kolejną aktualizacją, która jednak nie ma zbyt dużego opisu. 

Najmniejsza aktualizacja Counter-Strike 2 już z nami

Counter-Strike 2 nie otrzymał jeszcze swojej premiery, jednak Valve zdecydowało się udostępnić betę nowej wersji gry większe liczbie użytkowników i dodać inne tryby gry. Dzięki temu deweloperzy mają większe szanse na znalezienie istotnych błędów, które muszą zostać wyeliminowane przed premierą.

Dlatego też to kolejny dzień z rzędu, w którym Valve wypuszcza aktualizacje do CS2. W aktualizacji nie znajdziemy jednak dużego opisu co zostało zmienione. Na głównej stronie gry widnieje tylko informacje, że dodano różne poprawki do Vertigo i Overpass, czyli najnowszych map w nowej wersji gry.

Pod tym zdaniem skrywa się jednak duża ilość naprawionych błędów, jakie gracze znaleźli podczas rozgrywki. Overpass otrzymał bowiem duże odświeżenie, a nowy silnik powodujący między innymi bardzo realistyczną animację wody z pewnością wymagał jeszcze korekt.

Co oznaczają tak szybkie aktualizacje CS2?

Bardzo możliwe, że Valve ponownie przyśpieszyło pracę nad nową wersją gry i chce ogłosić premierę jak najszybciej. Tak szybko wprowadzone zmiany oznaczają, że deweloperom po prostu się śpieszy. Na ten moment nie znamy jednak oficjalnej daty premiery, lecz domysły graczy sugerują, że premiera nastąpi najprawdopodobniej w sierpniu.