Respawn.pl

Kolejne dziwne błędy w CS2! Teleportacja i rzut bombą jako nowa dyscyplina esportowa

Autor: Michał Maćkowski
Bomba w Counter-Strike 2, CS2

CS2 ponownie doczekał się kolejnych dziwnych błędów, które nie zostały jeszcze w całości naprawione. Tym razem gracze mogą się teleportować i przed aktualizacją mogli jeszcze rzucać bombą na naprawdę sporą odległość. 

CS2 z kolejną dawką dziwnych błędów

Jak wszyscy dobrze wiedzą, Counter-Strike 2 nie jest dopracowaną grą, a ilość błędów wciąż wielu przeraża. Po premierze nowej wersji popularnego FPS’a gracze otrzymali między innymi taniec Michaela Jacksona, który powodował, że postać nienaturalnie się poruszała. Teraz przyszła pora na kolejne dziwne błędy.

Wielu graczy narzeka na crashowanie się Counter-Strike 2, jednak ten temat na ten moment jest nie do ruszenia, bowiem rozwiązania problemu nie znaleziono po stronie gracza i trzeba czekać na ruch ze strony Valve. To jednak błędów związanych z bombą i teleportacją mało kto się spodziewał.

Teleportacja zawitała do CS2

Pierwszym problemem, który podobno został rozwiązany w ostatniej aktualizacji, powodował teleportację graczy. Wygląda jednak na to, że Valve nie do końca naprawiło problem, bo kilkanaście minut po rzekomym naprawieniu błędu, zaczęły pojawiać się następne filmiki pokazujące, jak gracz teleportuje się na Inferno z okolic bojlera na balkon przy moście na drugim środku.

Wcześniej gracze informowali o błędzie teleportacji między innymi na Dust2, gdzie sprawa wygląda jeszcze ciekawiej. Wszystko bowiem przez teleportację w miejsce niedostępne na mapie. Na ten moment mimo aktualizacji błąd wciąż może występować.

Nowa dyscyplina esportowa – rzut bombą w Counter-Strike 2

Jeden błąd to za mało. Counter-Strike 2 otrzymał kolejny dziwny błąd, który tym razem dotyczy bomby, a dokładnie jej wyrzucania. Gracze podczas skakania i poruszania się byli w stanie wyrzucić niesioną bombę na naprawdę sporą odległość. Jeden z filmików udostępnionych na platformie X pokazuje, że ładunek wybuchowy został rzucony z okolic krótkiej na bombsite A na Duście 2.

Na szczęście ten błąd został już załatany przez Valve wraz z najnowszą aktualizacją, jednak społeczność ponownie wykorzystała sytuację i zaczęła przerabiać logo gry. Tak o to pomiędzy literami C i S znalazły się między innymi postacie robiące wsad, prawie jak w koszykówce, tylko że z ładunkiem wybuchowym.