Respawn.pl

Strona główna » Kolejne wyzwanie od Grześki w Valorant za nami!

Kolejne wyzwanie od Grześki w Valorant za nami!

Autor: Michał Maćkowski
Valorant

Ostatnie gamingowe wyzwanie w Valorant rzucone przez Grześki w 2022 roku zakończone z przytupem i wygranymi o łącznej wartości 1400 złotych!

Rok 2022 dobiega końca. Obfitował on w wiele wydarzeń gamingowych, które były skierowane do casualowych graczy. Bez wątpienia marka Grześki plasuje się w czołówce marek, które wyszły naprzeciw oczekiwaniom graczy, stwarzając im przestrzeń do rywalizacji. Przez ostatnie pół roku marka wspólnie z Jacob4tv zorganizowała szereg aktywacji w różnych grach – Fortnite, CS:GO i VALORANT i dla wielu graczy, była to szansa by zagrać z ulubionym twórcą, wygrać nagrody pieniężne lub specjalne giftboxy przygotowane dla społeczności.

Dla graczy, którzy mieli okazję wziąć udział w ostatnim wyzwaniu od Grześki końcówka roku będzie należeć do udanych. Widzowie Jacob4TV mieli okazję stanąć ramię w ramię ze streamerem i zmierzyć się w grze VALORANT na różnych mapach testując swoje umiejętności. Gra nie była o pietruszkę – w puli nagród było aż 1400 PLN. 

Kolejni zwycięzcy w wyzwaniu od Grześki

W ostatnim wyzwaniu do wygrania w każdym meczu było aż 400 złotych. Zasady były bardzo proste – gracz, który zdobył najwięcej eliminacji wygrywał 300 złotych, drugie miejsce nagradzane było kwotą 100 PLN. 

Pierwszy mecz Jacob4TV wraz z widzami rozegrał na mapie Ascent, gdzie skład streamera wygrał 13:7. Co jednak ciekawe, główna nagroda powędrowała do gracza o nicku HooHoo, który grał w drużynie przeciwnej i zdobył łącznie 25 eliminacji. 

Druga rywalizacja przeniosła wylosowanych graczy i Jacob4TV na mapkę Bind, gdzie mimo początkowej przewagi rywali streamera, walka była bardzo wyrównana. Ostatecznie do rozstrzygnięcia pojedynku potrzebne były aż 24 rundy, a z porażką pogodzić się musiał zespół Jacoba. Pierwsze miejsce pod względem eliminacji zajął recalek, który łącznie zdobył aż 29 fragów a drugie miejsce zajął Ultimek z 21 frag’ami.

Ostatni pojedynek w tym roku…

Na sam koniec gracze ponownie wrócili na Ascent, na którym zdecydowanie Jacob4TV odnajduje się najlepiej. Steamer w trzecim i zarazem ostatnim meczu zgarnął najwięcej eliminacji – bo aż 35 i mimo tak dobrej formy, musiał pogodzić się porażką do dziewięciu. Główna nagroda powędrowała do Phhoen, który zdobył łącznie 30 eliminacji. Drugie miejsce tym razem przypadło graczowi o nicku Smeriq z 21 frag’ami. 

Materiał powstał przy współpracy z agencją WE!RE Fantasy