Respawn.pl

Strona główna » Kolejne zmiany w Tyloo! Attacker powraca do składu

Kolejne zmiany w Tyloo! Attacker powraca do składu

Autor: Maks Bartosik

Niezbyt długo potrwała przygoda Junshenga “⁠aristo⁠” Jin’a w Tyloo. 18-latek po zaledwie dwóch miesiącach został odsunięty od składu.

aristo dołączył do Tyloo pod koniec września, gdy chińska organizacja ściągnęła go z Lord Rabbit Gaming. Młody gracz zastąpił w składzie YuanZhanga “Attacker” Sheng’a, który opuścił skład razem z  Hanselem “BnTeT” Ferdinandandem. Zmiany podyktowane były sensacyjnym brakiem awansu na majora w Rio.

aristo od razu został rzucony na głęboką wodę, bowiem pierwszym turniejem który rozegrał w barwach Tyloo był BLAST Premier: Fall European Showdown 2022. Tam podopieczni LETN1’ego mierzyli się z Vitality i po porażce 0:2 odpadli z rozgrywek. Następnie chińska formacja pożegnała się z CCT North Europe Series #1, by pod koniec października zakończyć swój udział w Elisa Invitational Fall na miejscach 3/4. W tych rozgrywkach aristo nie zaprezentował się zbyt dobrze, wykręcając rating na bardzo niskim poziomie – zaledwie 0.74. To spowodowało, że Tyloo zdecydowało się podziękować młodemu Chińczykowi za współpracę.

By wrócić do dawnej dyspozycji, Tyloo zdecydowało się ponownie zatrudnić Attackera, który występował w chińskiej organizacji od 2019 roku. W jej barwach 25-letni riffler wystąpił na trzech majorach.

Hong Kong WingHei “⁠Freeman⁠” Cheung
China Kelun “⁠SLOWLY⁠” Sun
China Zhenghao “⁠DANK1NG⁠” Lv
China YuLun “⁠Summer⁠” Cai
China YuanZhang “⁠Attacker⁠” Sheng

Serbia Nestor “⁠LETN1⁠” Tanić (coach)

China Junsheng “⁠aristo⁠” Jin (benched)