Respawn.pl

Strona główna » KOLEJNY ŚWIETNY MECZ! EMERITOS BANDITOS nadrobili i wygrali mecz

KOLEJNY ŚWIETNY MECZ! EMERITOS BANDITOS nadrobili i wygrali mecz

Autor: Krzysztof Sarna

Jesteśmy dumni! EMERITOS BANDITOS wygrało kolejny mecz w ESEA Intermediate. Polacy są jak na razie na fali i nie ma się co oszukiwać, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Kultowa formacja w świetnym stylu triumfowała w niedzielnych zawodach. 

Czwarty pojedynek EMERITOS BANDITOS w 40. sezonie ESEA Intermediate rozpoczął się od przegranej rundy nożowej przez Polaków. Rosjanie postanowili rozpocząć te zmagania po stronie terrorystów. EB za cel w pojedynku na pistolety obrało sobie bombsite A, z którego później przenieśli się na B. Rodacy prowadzili 2:0, ale w trzeciej rundzie antyterroryści postanowili skrócić, dzięki czemu zyskali przewagę i zanotowali na swoim koncie pierwszy punkt. W ostateczności początek należał do Teamu -M33-, który w szczytowym momencie mógł się pochwalić czterema punktami przewagi (6:2, 7:3, 8:4). Pierwsza część zakończyła się bardzo dobrze dla “Emerytowanych”, którzy po teoretycznie bardziej wymagającej stronie zgromadzili siedem oczek. 

CZYTAJ TAKŻE: MOUZ NXT po raz trzeci mistrzem WePlay Academy! MAD Lions w zamkniętych eliminacjach REPUBLEAGUE

W drugiej pistoletówce Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski musieli uznać wyższość formacji z regionu CIS, która zdobyła jeszcze kilka punktów. Następnie ujrzeliśmy przebudzenie ze strony “Emerytów Bandytów”, którzy doprowadzili do remisu (11:11), a nawet wyszli na prowadzenie. Końcówka była bardzo kluczowa dla Polaków, którzy przede wszystkim ustabilizowali swoją grę i wygrali 16:12.  

EMERITOS BANDITOS 1:0 Team -M33- | Overpass 16:12

To było czwarte spotkanie EB. Rodzimy zespół jak na razie świetnie rozpoczął sezon, ponieważ jest to już jego trzecie zwycięstwo, a zarazem drugie z rzędu i ma aktualnie bilnas 3-1. Wszystkie statystki, informacje oraz wyniki odnośnie występów “Emerytów” w 40. sezonie ESEA Intermediate znajdziecie pod tym odnośnikiem.

Kolejne spotkanie będzie mieć miejsce już jutro, w poniedziałek, 14 lutego. Drużynie znad Wisły przyjdzie się zmierzyć z Quickplay Gaming eV. Spotkanie z niemiecką drużyną zostanie rozegrane na Mirage’u. Nasi zachodni sąsiedzi na ten moment mają bilans 10-4.