Respawn.pl

Kolejny transfer Liquid stał się faktem – tym razem podpisano trenera!

Autor: Maks Bartosik

Jesteśmy coraz bliżej skompletowania nowego składu Team Liquid. Holenderska organizacja ogłosiła podpisanie kontraktu z nowym szkoleniowcem sekcji CS2!

Przebudowa składu Team Liquid ciągle trwa. Po tym jak organizacja rozstała się z Patsim, Osee, Rainwakerem i Dapsem, ciągle trwa proces budowy nowej piątki. Kilka dni temu oficjalnie potwierdzono pierwszy transfer – Skullza. Natomiast teraz Liquid potwierdziło podpisanie kontraktu z drugim nazwiskiem, które wymieniano wśród kandydatów do dołączenia do nowego składu.

Kolejny powrót do Liquid!

Mowa o Zewsie, brazylijskim trenerze, który w swoim CV ma takie marki jak Luminosity Gaming, SK Gaming czy właśnie Team Liquid. To Zews był szkoleniowcem składu, który doszedł do finału Majora ESL One Cologne 2016, gdzie S1mple i spółka przegrali z SK Gaming. W ostatnich miesiącach Zews trenował brazylijskie Fluxo.

Po dołączeniu do składu Zewsa, nie znamy już tylko dwóch nazwisk, które uzupełnią skład. Mówi się, że jednym z nich ma być Twistzz, który podobnie jak Zews miałby wrócić do holenderskiej organizacji. Obaj panowie mieli okazję ze sobą współpracować w latach 2017-2018, gdy spotkali się właśnie w Team Liquid.

Aktualny skład Team Liquid prezentuje się następująco:

Canada Keith ⁠NAF⁠ Markovic
Latvia Mareks ⁠YEKINDAR⁠ Gaļinskis
Brazil Felipe ⁠skullz⁠ Medeiros

Brazil Wilton ⁠zews⁠ Prado (trener)