Respawn.pl

Kolejny zawodnik NIP przenosi się do Sangal!

Autor: Maks Bartosik

Sangal jest coraz bliżej skompletowania swojego składu CS:GO. Wczoraj organizacja poinformowała o zakontraktowaniu LNZ z Ninjas In Pyjamas.

Sangal latem dołączyło do shuffli transferowej, żegnając się z korym i SCRUNKiem. Serb przeszedł do zespołu o nazwie RUBIK, a natomiast dowodzący europejskiej formacji wylądował na ławce rezerwowych. Na razie turecka organizacja znalazła zastępcę dla kory’ego.

A został nim Linus “LNZ” Holtäng, którego Sangal wykupiło z Ninjas In Pyjamas. 20-letni Szwed od lutego 2020 roku był związany z szwedzką organizacją, najpierw występując w składzie Young Ninjas, później notując pięciomiesięczny epizod w głównym składzie, by ostatnie 1.5 roku ponownie spędzić w zespole akademii. Teraz jednak szwedzki riffler będzie miał okazję ponownie sprawdzić się na seniorskiej scenie CS:GO, o ile Sangal skompletuje swój skład.

To już drugi transfer z Ninjas In Pyjamas do Sangal w ciągu ostatniego roku. W sierpniu 2022 z szwedzkiej organizacji Sangal wypożyczyło Love “phzy” Smidebranta, który w kwietniu tego roku wylądował na ławce rezerwowych. Ten jednak raczej już nie wróci do głównego składu, bowiem zespół nie planuje zmiany w roli snajpera, którą pełni obecnie PANIX. Problem pojawia się natomiast z rolą dowodzącego, gdyż Sangal w dalszym ciągu nie znalazło zastępcy dla ScrunKa.

Aktualny skład Sangal prezentuje się następująco:

Germany Max “⁠PANIX⁠ Hangebruch
Germany Can “⁠kyuubii⁠ Ali
Turkey Caner “⁠Soulfly⁠ Kesici
Sweden Linus “⁠LNZ⁠ Holtäng

Albania Klesti “⁠stikle-⁠” Kola (trener)

Germany Robin “⁠ScrunK⁠ Röpke (rezerwowy)
Sweden Love “⁠phzy⁠ Smidebrant (rezerwowy)