Respawn.pl

JUGi na ławce rezerwowych w wyniku konfliktu Tricked z Heroic

Autor: Sergiusz Lelakowski

Jakob “JUGi” Hansen to zawodnik Tricked, który w wyniku konfliktu organizacji z Heroic wylądował na ławce rezerwowych.

 

Rok 2018 to dosyć odległa data, co nie znaczy, że organizacje nie planują tak dalekosiężnie by “zarezerwować” sobie najbardziej utalentowanych zawodników. Tak zrobiło Heroic – zorientowało się, że JUGi, gracz Tricked nie ma podpisanego kontraktu na 2018 i złożyło mu propozycję. Propozycję, którą Jakob przyjął.

Heroic poinformowało o tym szefa Tricked, Mortena “Phy” Jensena. Wieść o planach opuszczenia szeregów zespołu zirytowała zarząd i postanowili zdjąć go z podstawowego składu formacji. Organizacja będzie poszukiwać nowego zawodnika, bowiem nie chcą rozwijać tego, który i tak zamierza opuścić ich szeregi.

O konflikcie na linii obu organizacji opowiedział sam właściciel Tricked w rozmowie z HLTV. Jak się jednak okazuje, inne zdanie ma CEO RFRSH, (odpowiedzialnych za Heroic) Nikolaj Nyholm. Na zarzuty “sabotowania sukcesu Tricked” odpowiedział, iż “postanowili zakontraktować JUGi’ego na sezon 2018 dopiero wtedy, kiedy dowiedzieli się o braku planów na zakontraktowanie go przez dotychczasową drużynę”.

Według informacji pozyskanych przez HLTV.org, zastępstwo JUGi’ego to kwestia dwóch następnych tygodni.