Respawn.pl

Koniec passy Kasix! Angela35 najlepsza wśród pań na Twitchu w sierpniu

Autor: Krzysztof Sarna

Sierpień dobiegł końca, dlatego też sprawdzamy, jak w ósmym miesiącu 2023 roku radzili sobie streamerzy. Jeśli chodzi o żeńską scenę Twitcha, to doszło do zakończenia passy Katarzyny “Kasix” Paciorek. W sierpniu na tronie uplasowała się Angelika “Angela35” Adamczuk.

Angela35 najlepsza wśród kobiet w sierpniu

Zestawienie najlepszych streamerek i streamerów zostało przygotowane przez STREAMERZY.PL. Kasix po trzech miesiącach na tronie w końcu ustępuje. Paciorek plasowała się nieprzerwanie na pierwszej pozycji od maja tego roku, chociaż jej passy były dłuższe. Tym razem najlepsza była Angela35, którą oglądano łącznie przez 225 123 godziny. Adamczuk gromadziła przy tym średnio po 995 widzów. W szczytowym momencie na jej transmisji było obecnych 5349 osób, co również okazało się najlepszym wynikiem w sierpniu. Na drugim miejscu uplasowała się Kasix, a najniższy stopień podium należy do Karoliny “Nieuczesanej” Brodnickiej. 

Ranking TOP10 streamerek z sierpnia prezentuje się następująco:

stst

fot. STREAMERZY.PL

Sierpień w ogólnym rozrachunku należał do Michała “Young Multiego” Rychlika, który wykręcił 1 355 767 obejrzanych godzin. Na transmisjach streamera gromadziło się zazwyczaj dwanaście tysięcy osób. Na podium towarzyszą mu Kamil “Ewron” Lachowski oraz Jakub “Merghani” Rokicki. To jedyna trójka w sierpniu, której udało się wypracować ponad milion obejrzanych godzin. 

Ranking TOP10 streamerów z sierpnia prezentuje się następująco:

sst2

fot. STREAMERZY.PL

Nie zapominamy także o streamerach z League of Legends. W tym obszarze ponownie najlepszy był Artur “Rybson” Gębicz, który zebrał prawie pół miliona obejrzanych godzin. Kolejne dwa miejsca należą już do przedstawicieli Xayoo Industries, a mowa tutaj o Maksymilianie “Vysotzkym” Wysockim oraz Marcinie “Xayoo” Majkucie. 

Ranking TOP10 streamerów z sierpnia pod względem League of Legends prezentuje się następująco:

stststst

fot. STREAMERZY.PL

Ciekawie jest na scenie Counter-Strike’a: Global Offensive, gdzie mistrzowski tytuł zdobył kanał ESL Polska. Na drugiej pozycji widnieje Dawid “MrDzinold” Rzeźnik, a na trzeciej polski kanał Gamers8. Warto podrkeślić, że nawet ESL Polska nie przekroczyło bariery obejrzanych dwustu tysięcy godzin. Pod względem średniej liczby widzów najlepiej wypadł Xayoo – 14 203 osoby. Także to Majkut miał w szczytowym momencie najwięcej osób, bo 16 331.

Ranking TOP10 streamerów z sierpnia pod względem CS:GO prezentuje się następująco:

saa

fot. STREAMERZY.PL