Respawn.pl

Konta NitroZyniak na Youtube zbanowane na zawsze!

Autor: Michał Maćkowski

Ostatnie dni nie są zbyt udane dla Sergiusza “NitroZyniak” Górskiego. Po filmie na kanale ,,Nie wiem, ale się dowiem! na temat Sergiusza, tym razem Youtube zbanował jego dwa konta.

W świecie influencerów tematem numer jeden jest aktualnie NitroZyniak, na którego temat pojawił się prawie godzinny film na kanale Nie wiem, ale się dowiem! W materiale prowadzący przeanalizował działalność Sergiusza, w tym m.in. jaki wpływ influencer ma na młodych ludzi i jakie rodzaje toksyczności przejawia. Pełny film możecie zobaczyć tutaj.

Konta Nitrozyniak zbanowane!

Początkowe domysły widzów sugerowały, że Youtube postanowił zbanować kanały Nitrozyniaka ze względu na masowe zgłoszenia. Jednak oficjalny powód, o którym poinformował sam influencer jest nieco inny. Konta na Youtube zostały zablokowane ze względu wcześniejsze złamanie regulaminu.

Co ważne, Youtube zablokował dwa konta Nitrozyniaka, główne posiadające aż 2,4 miliona subskrypcji oraz do prowadzenia transmisji live. Na ten moment nie wiemy, jaki jest status całej sytuacji i czy kanały Sergiusza powrócą na platformę. Na dodatek dzisiaj influencer miał publikować materiał, w którym odpowiedziałby na zarzuty wystosowane wobec niego w materiale.

Aktualizacja! 

Jak dowiedział się portal Spiderweb.pl, bany dla NitroZyniaka są dożywotnie, co oznacza, że influencer nie pojawi się już na platformie. Na dodatek Sergiusz wcześniej otrzymał blokadę na Twitchu, co oznacza że dwie największe  platformy live-streamingu są już dla niego niedostępne. Ban spowodowany jest złamaniem regulaminu, kiedy to Sergiusz wrzucił film na swój główny kanał, ten został zdjęty i postanowił inny materiał wrzucić na drugi kanał, co według regulaminu Youtube jest zabronione i w tym czasie influencer nie powinien wrzucać żadnych innych treści na platformę.