Respawn.pl

Konto Nitra na Twitterze zniknęło, ale ten po chwili wrócił w wielkim stylu

Autor: Krzysztof Sarna
Nitrozyniak

Ciętych ripost Sergiusza “Nitra” Górskiego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Doskonale wiemy, że były właściciel Pompa Teamu bardzo dobrze czuje się w słowie w dosłownie każdej sytuacji. W sobotę konto TheNitroZyniaka na Twitterze zniknęło i niektórzy zaczęli się już nawet cieszyć. 26-latek wrócił jednak w wielkim stylu.

Na dobrą sprawę można się zastanawiać, czy konto Nitra zostało usunięte, czy też może sam zainteresowany chwilowo je ukrył. Aktualna sytuacja jest taka, że zawodnik FAME MMA jest już na Twitterze, a swój powrót po “zamaskowanym” koncie można określić mianem wielkiego, ale też w stylu samego Górskiego.

O tym, że konto NitroZyniaka nie istnieje, mogliśmy dowiedzieć się chociażby od Dominika “Mokrego Suchara” Stokłosy, który wczoraj, a więc w sobotę (30 kwietnia) zamieścił wpis z załączonym zrzutem ekranu, że konto Sergiusza Górskiego nie istnieje z podpisem “pierwszy hejter laluny usunięty”. I rzeczywiście jeszcze wcześniej pojawił się post, w którym Nitro zadał następujące pytanie: “Jak chore psychicznie dziecko transmitowało FAME MMA to go po sądach ciągali, jak ich zawodniczka wykorzystuje ich przestrzeń medialną do reklamowania sklepu z podrobionymi ubraniami znanych marek to jest cisza. Kiedy komunikat o jej zwolnieniu i potępienie złodziejstwa?” Niestety aktualnie tego Tweeta nie znajdziemy już na profilu Nitra, aczkolwiek na stronie newsfreak.pl pojawił się zrzut ekranu.

Górski w Internecie nie jest darzony sympatią przez wszystkich, zresztą jak każda osoba publiczna. Maja Staśko podała niedzielnym rankiem dalej Tweeta, w którym Social News PL poinformowało, że “Zyniak” stracił konto na Twitterze wraz z podpisem “Oj”. Na odpowiedź nie musieliśmy zbyt długo czekać, wszak YouTuber odpowiedział w swoim stylu: “HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA JE**Ć HATFUUUUUUUUUU”.